Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » HOWTO: Telepátia két ember közt?

HOWTO: Telepátia két ember közt?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetséges két ember között ilyen kapcsolatot kialakítani? Főleg, ha már "normál" értelemben is elég közel állnak egymáshoz, lelkileg is.

Szóval milyen tök jó lenne, ha még inkább egymásra hangolódhatnánk és egymás gondolatait, érzéseit szavak nélkül is értenénk. Ha meg távolról is működik, a telefonköltséget is meg lehetne spórolni. :)

Ha valaki tudja, hogy kell, vagy ismer valakit, aki igen, akkor szóljon. Köszi!


2010. júl. 20. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha két ember rendkivül közel áll egymáshoz akkor ez automatikusan működik...:)
2010. júl. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Hívjad fel marikát az ezotévén éjféltől percenként 475forintos áron ő megmondja -_-
2010. júl. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
17:22: ehhez mennyi idő szükséges? Olyan nagyon régóta nem ismerjük egymást, csak 4 hónap. Találkozni sajnos nem tudunk túl sűrűn, heti 1-2-szer.
2010. júl. 20. 18:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem ez nem úgy működik, hogy még a gondolatait is (szó szerint) hallod. :)

Csak pl ugyanarra gondoltok, vagy megérzitek ha a másikkal valami történik, de nem vagy azért benne teljesen biztos. Nekem pl szokott olyan lenni, hogy akivel nagyon összehangolódok, azzal van hogy pl MSN-en ugyanazt írom, vagy élő szóban is képesek vagyunk ugyanazt mondani, meg sok mindent ugyanúgy csinálni.

Ez olyanokkal működik akit igazán szeretsz és ismered is.

2010. júl. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát azért ez se rossz, de én úgy szeretném, hogy tudnánk gondolatban beszélgetni pl. :)

Tök jó lenne, biztos sokkal másabb mint szóban, meg mások se hallanák, és talán a távolból is működne. Szóval ilyet nem lehet sehogy? :(

2010. júl. 20. 18:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ezt nem lehet. :)
2010. júl. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az említett esetben nem lehetséges. Legjobb esetben egymás érzelmeit veszitek át/érzitek meg, de az meg nem mentális szféra.
2010. júl. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hmm, menj el westchesterbe (pennsylvania) és keresd meg xavier professzort és az iskoláját amit direkt a tehetséges fiataloknak hozott létre. aztán majd ott jean greyék elvégeznek rajtad néhány tesztet, kivizsgálnak és hátha találnak benned x gént. na, ha mindez megtörtént akkor lehetséges. figyu, én szurkolok!
2010. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha eléred a bizonyos mentális érettséget/szintet, akkor jöhet létre...de csak te kezdeményezhetsz, ha a párod is elsajátítja, akkor ő is képessé válik az indításra. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. júl. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A HOWTO miatt azt hittem van már rá plugin
2010. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!