Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Működik a telepátia? Kinek...

Működik a telepátia? Kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 21:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nalam mukodik, nem iranyithato, de tobbszor jon be, minthogy veletlen lenne. Ha valakire erosen gondolok, sokat foglalkoztat, akkor mikor legkozelebb beszelunk, emlegetik, hogy ereztek hogy fel kell hivniuk, egyszerre es ugyanazt mondjuk, stb. Altalaban azokkal mukodik, akikkel egy erzelmi hullamhosszon vagyok. Mar elofordult, hogy gondoltam valami szituaciohoz nem illo szora ( tojas) es a 2 eves fiam kimondta. Fogalmam sincs miert es hogyan, de valami lehet benne. Hogy mi, az engem is erdekelne.
2011. febr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nálam is vannak hasonló dolgok állítólag az agyhullámokat fogjuk be! Végül is ha belegondolok hogy milyen lehetetlennek tűnik az is hogy látom amit te írtál régen ezt hogyan valósítottuk volna meg szerintem kinevettem volna aki ezt mondja!
2011. febr. 17. 22:27
 3/27 anonim válasza:
100%

Nekem is működik, bár még elég kezdetleges, bár egyszer sikerült képet is küldenem.

Sokat számít hogy mennyit foglalkozol ezzel, mennyi időd jut rá hogy gyakorolj, és nem árt ha van egy nyitott partnered akivel lehet gyakorolni.

Szerintem a legegyszerűbb ESp kártáykkal kezdeni, közben párhuzamosan meditálni naponta többször, és úgy gyorsabb.

2011. febr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Valóban ha van ideje az embernek akkor ezt egész jól kitudja fejleszteni!
2011. febr. 18. 14:31
 5/27 anonim ***** válasza:
nekem spontán előjött ez a képesség mióta rendszeresen meditálok, gyakran megérzem mások gondolatait, csak sajna nem tudom tudatosan irányítani, bár nem is foglalkozok vele komolyabban...ESP kártyákat párszor kipróbáltam tesómmal, átlagban 10-ből 8-szor eltaláltam melyik kártya van nála...
2011. febr. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
28%
Működik, mert most érzem, hogy a számítógép előtt űlsz, és így láttatlanúl rám gondolsz, hiszen az írásomat olvasod....
2011. febr. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
100%
A telepátia akkor működik ,ha két ember ( adó és vevő ) egy "hullámhosszra" áll.Ezt komolyan kell akarni és a gondolatokat / érzelmeket határozottan irányítani kell a másik fél felé. (tele = távolra... eljuttatni , pathos = szenvedély,beleérzés, emelkedett szellemi-lelki állapot ). Főként akkor hasznos és működik, amikor egyéb fizikai kommunikációra nincs lehetőség.
2011. febr. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

A férjemmel 5 évig a nap 24 órájából 22 együtt töltöttünk. Velünk akkor előfordult, hogy válaszoltam valamire, ami el sem hangzott, és ő is sokszor tudta a választ a ki nem mondott kérdésemre.

Gondolkoztam valamin, és egyszer csak megszólalt, kimondva a választ. A fiammal is tudtam ilyet, ő majdnem három éves koráig nem is beszélt, mert tudtam mit akar.

Néha még most is működik, de tudatosan még sosem gondoltam át a dolgot.

2011. febr. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha valakinek van még érdekes története ezzel kapcsolatosan az írjon! :)
2011. febr. 20. 13:36
 10/27 anonim válasza:
Anyám és köztem, mondhatni rendszeres a telepátia. Ma is és tegnap is volt rá példa: akkor hívtam vagy állítottam be hozzá amikor épp rám gondolt, hogy felhív vagy mikor megyek át hozzájuk. Régen, soha nem felejtem el; zenét hallgattam a szobámban...egész hangosan, amikor tisztán és kivehetőn hallottam ahogy anyám a nevemen szólít. Kimentem hozzá a fürdőbe és megkérdeztem, hogy szólt-e. Rám nézett nagy szemekkel és azt mondta igen, de csak gondolatban:-) Jót mosolyogtunk rajta. Viszont ma reggel ébredés után elkezdtem énekelni magamban Máté Péter: Most élsz című számát. Felkapcsoltam a rádiót a fürdőben, ahogy mindig és elkezdtem keresgélni az adók között. Nem csalás nem ámítás, megszólalt az a zene amit 2 perccel előtte dúdoltam. Ez a fürdő egy varázslatos hely lehet:)
2011. febr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!