Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mitől van az, hogy egy bizonyo...

Mitől van az, hogy egy bizonyos nap/dátum megváltoztatott? Mit tehetek hogy vissza fordítsam?

Figyelt kérdés
Egy bizonyos nap óta, ami hónapokkal ezelőtt volt, mintha nem lennék rendben, a nap eseményeit azóta is felelevenítem, és megvizsgálom, hátha rábukkanok az okára, de nem tudom megfejteni, mit tehetek ez ellen? Van valaki, aki tudna nekem segíteni ebben? Azt érzem azóta a nap óta, hogy nincs meg bennem az a magabiztosság, belső biztonságérzés, kreativitás, problémamegoldó készség. Fáradt, levert, agyilag tompa ember vagyok, aki nem tud örülni semminek, egyszerűen nem tudom élvezni a pillanatot, nem vagyok jelen az életemben, nem tudok örülni! Mintha egyszerűen testen kívül lennék, és nem lenne bennem lélek vagy nem tudom, lehet hulyeseg ez így leírva, de egy bizonyos nap óta. Mintha fejbe vágtak volna, így érzem és kész, és zavar hogy nem tudok tenni ellene, és nem tudom az okát
2020. jan. 2. 00:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi történt azon a napon? Ha nem szeretnéd nyilvánosan, írd meg privátban nyugodtan.
2020. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!