Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen technikával értél el...

Milyen technikával értél el javulást az életedben?

Figyelt kérdés
Ez miben nyilvánul meg( honnan indultál, most hol tartasz, mennyi munkát fektetsz bele)? Milyen további célokra ad lehetőséget?
2020. jan. 5. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hittem, hogy van miért élnem.
2020. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Mikor minden negatív lett körülöttem felismertem, hogy én is csak a zaj része vagyok, egy villanás aminek kezdete és vége van. A nagy egom ami régen volt már csak "vendég a házban".
2020. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Rájöttem, hogy semminek nincs értelme. De azért inni, enni, szarni jó.
2020. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Arolo.

Betegségek szüntek meg, szerencsét hozott, könnyebben, gyorsabban mennek az ügyeim.

2020. jan. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Elkezdtem rendszerezni az életem minden területén.
2020. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gublug ***** válasza:
87%

A keleti filozofiakat tanulmanyozva az ertekrendszerem megvaltozott. Az egyik rendszer gyakorkatait fokuszaltan vegezve attorest ertem el honapok alatt.


De a lenyeg, hogy az akadalyokat tanulnivaloknak veszem, lehetosegeknek.

2020. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

Önmgyskorlás. Elég kollektív mi?

11-12 évesen kezdtem tudatosabban, egy simán okos gondolkodóból, egy olyan életnél tartok most, ami leírhatatlan. A különbség mint kavics és gyémánt közt. A célom a tovább haladás, további egyre jobb létforma.

Nem sokat fektetek, illetve nem igazán energia. Illetve olyan, ami egyben tivábbi energiét termel.

2020. jan. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7: "Önmgyskorlás." ?
2020. jan. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ima, Istenhez, Rózsafűzér imádkozása, lelkiismeret tisztán tartása stb, hit ...

Régen depresszióm volt és nem volt rendes munkám. Most már teljesen normális minden hála Istennek és munkát is találtam..

2020. jan. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!