Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen képesség az amikor...

Milyen képesség az amikor valaki, akit nem ismersz és nem láttál soha életedben a neveden szólít? Többi lent, szerintem para.

Figyelt kérdés
Ma Mindszentre mentem meglátogatni a barátnőmet,aki nem rég lakik ott (én egyébként szegedi vagyok). Este jöttem haza busszal. A sofőr kinyitotta az első ajtót,hogy felszállhassunk (én és egy 40 körüli nő várt csak a buszra),a nő szállt volna fel hamarabb én utána a nő takarásában voltam, viszont utunkat állta egy igencsak illuminált állapotban lévő személy, koszos volt , tántorgott, alig állt a lábán, ott állt az első ajtónál és nem akart minket felengedni.Mire letessékelte a sofőr,hogy most már szálljon le. Ez a fazon rám nézett 1 pillanatra utána nézte a mellkasomat,mintha névtábla lenne kitűzve rám és annyit mondott csupán,hogy Kovács Kata örülök,hogy megismerhettem.( nem így hívnak a rendes nevemen szólított).Soha életemben nem láttam, okmány nem volt nálam, névtábla szintén nem, tehát fogalmam sincs, honnan tudhatta tényleg a nevemet? Utána akartam szólni, de addigra a sofőr már adta a jegyemet és csukta be az ajtót, mondta is, hogy örül,mert végre leszállt a férfi. Nem ismerhetett nem is vagyok odavalósi, nomeg az, hogy "megismerhettem" az azt jelenti,hogy korábban nem ismert, ezt volt az első találkozásunk. Nagyon foglalkoztat a dolog és félelmetesnek tartom. Olyanról hallottam már, hogy valakit random megállítanak az utcán ilyen rossz kinézetű alakok és megmondják a jövőjét, de az, hogy a nevét mondják olyannal még nem találkoztam. Arra lennék kíváncsi,hogy tudtok-e erre nekem valami logikus vagy logikátlan magyarázatot adni. Köszönöm szépen!

2016. szept. 6. 23:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
huh.. ez megrázó élmény lehetett... volt nekem is hasonló: odalépett valaki hozzám, hogy segítsek (pénzzel),mert a főbérlő felmondott, mert nem tudja fizetni a díjat, és most nincs hova menjen... mutatta a főbérlő levelét, és az én nevem volt rajta! ez lehet véletlen, de azért borzasztó kicsi a valószínűsége... sokáig a hatása alatt voltam
2016. szept. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem lehet, hogy olyan átlagos a neved, mint pl a Kovács Kata, hogy kb minden 2. embert így hívnak?

Ha jól értem, ez az eset abban a városban történt, ahol barátnőd lakik? Nem lehet, hogy ismeri barátnődet valahonnan (pl facebook) és felismert téged, mint az ismerősét onnan? Szoktál amúgy névtáblát viselni?

2016. szept. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Na ezért nem kell mindent kirakni a féjszbukra!
2016. szept. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Lehet a sok ital hatására kissé érzékenyebbé vált és intuitívabb lett. Meditatív állapotba került és egyszerűen megérezte a neved, vannak ilyenek. Nem te vagy az első eset ezt illetően. :)
2016. szept. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy te nem tudod, ö ki fia-borja, ő tudhat rólad,még többet is, mint gondolod.
2016. szept. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

nekem mamám mindig azt mondta, ha átmegyek a szomszéd faluba, köszönjek mindenkinek, mert nem tudhatom ki rokon és ki nem. :D


Egyébként sokszor hallani, hogy: Szia x.y, örülök, hogy megismerhettelek, már sokat hallottam rólad. :D

2016. szept. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Akik elérték a kellő szintet, azok már emlékeznek az előző életeikre is.

Ez nem képesség, meditáción keresztül "bármit" el lehet érni.

Nagy esély van rá, hogy akiket ismertél előző életedben, azokkal most is találkozni fogsz, vagy találkoztál.

2016. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hallott rólad és lehet nem a mellkasodat nézte csak erősen gondolkodott hogy mi is a neved.


A fészbúkra meg tényleg nem kell mindent feltenni:

https://www.youtube.com/watch?v=F7pYHN9iC9I

Ugyan nem magyar és hatásvadász, de a lényeg hogy a fazon sikeresen jósol az embereknek és a végén bemutatják hogy az infókat a közösségi oldalakról szedték össze a szomszéd szobában lévő emberei és küldték tovább a fülébe.

2016. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7/8 amúgy előző életébe ugyanaz volt neve?!
2016. szept. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
intuíció vagy tisztán érzés , mert ráérez. ezekre tippelnék, amúgy nemtom.
2016. szept. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!