Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nem találják a hiányzó...

Miért nem találják a hiányzó láncszemet? Szerintetek beavatkozás történt?

Figyelt kérdés

Az evolúció egy biztos de nagyon lassú fejlődésnek tűnik. Nem tudom egyaltalan képes lett volna valaha kitermelni azt amik lettünk.

De szerintem nem.



2020. jan. 7. 20:39
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 A kérdező kommentje:
Kikerültünk a vadvilágból, az állatvilág farkastörvényeiből. És hirtelen kerültünk ki. Annyira hogy semmilyen átmeneti nyom nincs.
2020. jan. 7. 20:42
 2/72 A kérdező kommentje:

Más téma,de egy kicsit idevág ez is: olvastam valahol, hogy a rák a szervezet természetes reakciója ha tartós trauma éri.



Ez hasznos volt pl. amikor az ember lenyelt egy nagy csontot mint a kutyák mert gyorsan kellett ennie, félve más ragadozóktól, a ragadozó elkergette ez csak rövid trauma volt, nem jött rák, de a nagy csont elakadt a bélrendszerében, tartósan ottragadt, erre jött a szervezet válaszreakciója, a rák gyorsan növő daganatai, es azok segítették ki a csontot. Ezutan trauma megszűnik, ennek hatására a daganatok visszahúzódnak.



Ez manapság nem ideális, mert nyugodtan ehetünk, fincsi filézett kajcsikat. De trauma, meg stressz elég sok érhet, munkahelytől kezdve mindenhol..Az orvosok nem megnyugtatnak a daganat kapcsán hanem fokozzák a félelmet, de ez nem elég, kemoval ki is nyirnak, holott amit leirtam 1981 ota isMert...


Ez is mutatja az evolúció ütemébe nagyon nem illik bele az ahol tartunk.

2020. jan. 7. 20:45
 3/72 Hardy Weinberg válasza:
91%
Húbazz, túl fáradt vagyok ehhez.
2020. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 A kérdező kommentje:
Nem baj XD ráér
2020. jan. 7. 21:10
 5/72 anonim ***** válasza:
71%

"hirtelen kerültünk ki."

2 millió év neked hirtelen?


"Annyira hogy semmilyen átmeneti nyom nincs."

Dögivel vannak leletek. Aki vak, csak az nem látja.


"olvastam valahol, hogy a rák a szervezet természetes reakciója ha tartós trauma éri."

Ez úgy hülyeség, ahogy van.

Naponta minden emberben keletkezik 6-8 rákos sejt: nagyon sokféle okból, de sose a stressz miatt.

Az csak az immunrendszer gyengülését okozhatja.


"jött a szervezet válaszreakciója, a rák gyorsan növő daganatai, es azok segítették ki a csontot. Ezutan trauma megszűnik, ennek hatására a daganatok visszahúzódnak."

Ezt a kreténséget ki találta ki?

Életemben nem hallottam még.

Daganat még soha senkit nem segített semmiben.

Ezen kívül egy kialakult daganat nagyon ritkán húzódik vissza.


Te honnan szeded az írásodat?

Amúgy meg ezotéria.

2020. jan. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 A kérdező kommentje:
Esetleg a kérdést kiegészítem zárójelesen: A piltdowni ember köztudott hogy csalás volt, nem volt átmenet semmilyen téren. Nemzetek versenyeztek ki talál valami átmenetet, senki sem talált..
2020. jan. 7. 21:47
 7/72 anonim ***** válasza:
88%

https://www.youtube.com/watch?v=DZv8VyIQ7YU



melyik részen van a "beavatkozás"?

2020. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 A kérdező kommentje:

10: köszi a linker szép animáció, nekem is tetszik, csak nem bizonyít semmit


Szóval a hiányzó láncszem azt a különbséget vezetné le, ami pl. egy ember és egy csimpánz között tátong

2020. jan. 7. 22:00
 9/72 A kérdező kommentje:
Nem elsősorban anatómiai kérdés, inkább tudati, öntudati
2020. jan. 7. 22:01
 10/72 hollófernyiges ***** válasza:
82%
Melyik hiányzó láncszem? A neamdervölgyi? a Homo erectus? A Homo habilis? Az Australopithecus? Melyik a szó szerint több ezer lelet közül? (amik közül egy volt hamisiítvány és - micsoda meglepetés - azt is tudósok leplezték le).
2020. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!