Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Fél éve tart egy olyan állapot, hogy semmi sem jön össze amit szeretnék. Munkahelyet keresek ( van munkám, de váltani szeretnék) ha behívnak interjúra akkor ott kiderül, hogy nem arról a munkáról van szó amit hirdettek. Ha próbanapra megyek akkor bepróbálkoznak nálam, vagy nem fizetik ki nap végén. A párkapcsolatom teljesen leépült, bármit tettem semmi sem vitte előre. Az egészségem is olyan pontokon romlik amelyekre nem is számítok. szeretnék kiadni egy ingatlant, de megbízhatatlan emberek jelentkeznek, akik el sem jönnek a megbeszélt találkozóra. Mi történik velem? Miért nem sikerül semmi? Minden nap úgy kelek fel: Ez a nap jobb lesz, ma sikerülni fog legalább egy dolog. Majd úgy megyek haza: Ezt már nem hiszem el. Romlanak el műszaki dolgaim, ahogy valami megjavul más valami megy tönkre.

2020. jan. 23. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Azon nagyon meglepődtem, hogy elvárod, hogy egy próbanap után neked fizessenek. Hát ez nagy tévedés.

Kicsit a lelkedben kellene rendet tenni. Olvasd el a "Vonzás törvénye" c.könyvet és megérted hogyan is működik a világ.

2020. jan. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem én várom el, rákérdeztem mielőtt elvállaltam. Azt mondták a próbanap fizetve van. Te szeretsz ingyen dolgozni másoknak?
2020. jan. 23. 15:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

# 1 Inkább te vagy eltévedve ebben a témában, szoktak fizetni próbanapért is. Én is épp a héten voltam egy próbanapon és kifizették.

Kérdező, esetleg próbálj meditációkat csinálni, ártani biztosan nem fog. Mindenki életében vannak hullámvölgyek, amikor semmi sem jön össze és minden rossznak tűnik, de ez is el fog múlni.

2020. jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az építőiparban dolgozol? :) Ott néha még az első hónapot is le akarja spórolni a főnök - bár ezen kívül van még jónéhány ilyen terület ahol rajtad akarnak spórolni, állj ki magadért! Munkaszerződés és hasonlók, az Mt. szerint már első napra fizetni kell, ingyen próbanap nincs, de ne legyél egyből követelőző sem.

Más a tényleges munka mint amit meghirdettek? Ki hitte volna, azt hiszed ezzel a piszkos kis trükkel nem élnek kb. minden 5-ből 4 hirdetésben?

Nem tudod kiadni a lakásod? Tavaly adtam ki egy albit, kb. 50-en jelentkeztek mire volt olyan normális jelölt akire azt mondtam szívesen kiadom neki a pecut.

S dadadam - nem érzem, hogy rossz passzban lennék, hullámvölgyek mindig vannak, de aki saját maga alakítja a sorsát az nem kesereg, hanem ha kell ezerszer is feláll és megy előre. Olvasgass történeteket híres, saját erejükből meggazdagodott emberekről, van aki olyan mélyről kezdte hogy a mostani élethelyzetet hozzá képest főnyeremény. Mégsem álltak le keseregni, mentek előre.

2020. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van olyan hogy rossz széria.

Kitartást és erőt az elviseléséhez.

én a helyedben egy balesetbiztosítást kötnék, de csak egy évre.


Agykontrollla tudsz javítani a helyzeten.

nem egy nagy tudomány. Ellazulsz és elképzeled a helyzeteket ahol jobb.

Elme tükre a technika neve, PDFben letölthető az anyag.

2020. jan. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ellenkező természet.

Minden ellenkezik benne mindennel.


Reggel ha felkelsz szíved teljességéből jelentsd ki:

"ez a nap is pontosan ugyanolyan szemét lesz, mint a többi."


Ezt kell mondani.


Visszajelzést szívesen fogadok, legyen benne röviden, hogy mire jeleztél vissza. Köszönöm.

2020. jan. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Beavatási (újra struktúrálási) szakasz is lehet, de nem feltétlenül az.
2020. jan. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Hasznosak mind! Tudom, hogy rossz széria, de a múlt héten már kissé megrémültem. Deák Ferenc tér, metró mozgólépcső, az ugye eléggé hosszú. Felszálltam és már a felénél tartottam amikor leállították mert valaki leesett és mentőt kellett hívni hozzá. Nekem pedig sétálnom, természetesen felfelé....:D

Két nap múlva ugyanez megtörtént újra, csak most nem kellett mentőt hívni ahhoz aki elesett, hála istennek.

2020. jan. 30. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!