Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért tudtam mit fog mondani?

Miért tudtam mit fog mondani?

Figyelt kérdés
Kb 2 évvel ezelőtt a munkahelyemen voltam egy éjszakai műszak alatt. Az egyik kollégámmal beszélgettem amikor belekezdett egy személyes történetbe. Figyeltem mit mond, de egyszer közbevágtam a szavába és befejeztem a mondatot, pontosan úgy ahogy ő akarta, és most ne olyan egyszerű dolgokra gondoljatok mint hogy eltaláltam egy szót. Tudtam mit fog mondani, milyen hangsúllyal és hogyan. Nézett rám értetlenül, hogy honnan tudtam ezt. Mondtam neki, hogy valamiért tudtam a történetét, mintha ez az egész beszélgetés már megtörtént volna egyszer, pontosan ugyan azon a helyen. Sohasem beszéltem vele előtte ilyen dolgokról, mindig is csak felszínes beszélgetéseket folytattunk mert ugye dolgozni kellett. Egy személyes történet volt, régebbről amit kizárólag csak ő tudhatott. Miért történhetett ez? Ismerem ezt a deja vu-s elméletet, hogy csak az agyam "kapcsolt ki", de ez nem magyarázza miért tudtam előtte befejezni a mondandóját.

2020. jan. 28. 13:40
 1/1 De La Cruse ***** válasza:

Az emberek nem csak testből állnak.

Van szellemük is amik összekapcsolódnak.

Van a házastársak közt is olyan, hogy befejezik egymás mondatait.

Kollégákkal is előfordul.

Nem is kevésszer.

Ha közös a cél és közös a tudás akkor közös a téma is és a kommunikáció már az eseményeknél elkezdődik, mielőtt nyílna a száj.

Mások ezt telepátiának nevezik de ez még messze nem az.

Volt velem is olyan, hogy délelőtt beszélgettünk egy témáról és délután az előadó szóról szóra elismételte azt amiről beszélgettünk.

2020. jan. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!