Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok hasonló könyveket...

Tudnátok hasonló könyveket mondani mint Colleen Hoover Egy nap talán című könyve? Ezt a könyvet egyszerűen nem tudtam letenni és a szó szoros értelmében szerelmes lettem belé. Részletek lentebb.

Figyelt kérdés
Olyan könvyet keresek, ami nem csupán egy átlagos és megszokott romantikus regény fiatalokról, hanem valami olyat ami már az első fejezetek után is magához láncol és leköt, amiben van valami plusz, ahogyan az Egy nap talán is tette. Tudjátok, ami nem túl csöpögős, de vannak benne jócskán szívfacsaró jelenetek. Colleen Hoover többi könyvének olvasása már tervben van, úgyhogy ezeken kívűl keresek olvasnivalót. :)

2018. ápr. 2. 12:38
 1/1 anonim ***** válasza:
31%

Szia. Próbálkozz meg Colleen Hoover nem a többi könyvével is. Én meg csak ezt az egyet olvastam végig, de elkezdtem a Velünk véget ér című könyvét csak egy spoiler találtam magam szemben és hát pont elég jelentős részt említettek meg benne így nem folytattam, de nagyon tetszett addig amíg eljutottam.

- Elle Kennedy- Az üzlet.

- Leisa Rayven- Hitvány Rómeó 1 és Megtört Júlia 2. Hidd el nekem ez nem olyan megszokott szerelmes story...

- Kylie Scott- Lick- Taktus 1. / Play- Futam 2. / Lead- Szóló 3. / Deep- tónus 4.

- Penelope Ward- Jake megadja magát és a Legdrágább mostohabátyám

- Kelly Oram- Szívzűrterőia strébereknek/ Cinder és Ella 1-2.

- Jennifer L. Armentrout- Visszatérés



Ezek amiket mostanában olvastam, remélem tetszenek majd. Ha véleményre vagy esteleg még több könyvre lennél kíváncsi írj nyugodtan.

2018. ápr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!