Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kristályokkal meditálni...

Kristályokkal meditálni jelenthet segítséget?

Figyelt kérdés
Nem tudok sokat, csak hogy valamiféle mérhető rezgése van a köveknek is, ezért bizonyos kövek jók lehetnek ha meditáláshoz kézbe veszi őket az ember. Az biztos hogy egy szép szelenit különböző kis fényes felületeit nézve nekem a tudatos jelenlétben segít,d e nyilván az ezotéria terén másban gondolkodnak az emberek. Hogy működik?
2020. jan. 30. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen próbálgasd melyik van rád a legkedvezőbb hatással!


Ha viszont nem tapasztalod a kedvező hatást akkor hagyd és keress olyan dolgokat amik tényleg segítenek.

2020. jan. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, a 12 mesterkristályt szokták ajánlani, a meditáció közben a kezedben kell tartani egyet. Keleti filozófiák szerint a hegyikristály még ezek közül is különösen kiemelkedő, mert segít a felsőbb énnel való összeköttetés létrehozásában.

Véleményem szerint bármelyik kristály, vagy ásvány használható meditáció közben, mert mindegyiknek más hatása van. Lehet ezekkel kísérletezni is. Próbáld ki az, amelyik számodra a legszimpatikusabb és meglátod, hogy milyen hatása lesz.

2020. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A meditáció és a jóga is mind hasznos dolgok, csinálhatod akár kristályokkal is, bár fontosabb hogy befelé, magad felé fordulj.

Miben szeretnél egyébként segítséget? (mert azt nem írtad le a kérdésedben)

2020. jan. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy évvel ezelőtt volt egy borzalmas időszakom, és még akad bennem jó pár feloldatlan nyoma ennek, már nem nehezíti a mindennapokat de azért szeretném feloldani azokat a kis szorongásokat amik még akadnak.
2020. jan. 30. 16:54
 5/5 anonim ***** válasza:

NAGYON VIGYÁZZ!!!

Én meditálgattam régebben a kristályköveket.

Nézz jobban utánna a kristálykövek jellemzőire, tulajdonságaira és gyógyításaira stb.

elég jó könyveket csinálnak már. a netben annyira nem bízok, nem találtam akkoriban jókat, bár lehet h mára vannak.

de jobb könyvtárba nézelődni könyveket.


a Citrintől nekem kegyetlen nagy depresszióm, önkínzó és öngyilkos hajlamaim lettek. tűket bököttem át az ujjaimon, a varrógép alá tettem az ujjaimat, lenyúztam a talpamról a bőrt, kést szúrtam a combomba.


a malachit szerencsét hoz és megkönnyíti a szülést.

DE VÍZBE NE TEDD!!! NE MOSD ÉS NE TISZTÍTSD ÉS NE TÖLTSD FEL VÍZZEL!!! mert elkopik a színe.


Feltöltés:

víz, friss levegő, napfény, holdfény, gyertya lángján enyhén árlógatni, füstölő felett lógatni.

de akár rúnikus mágiával ami a legerősebb. de kezdetnek az elemi feltöltés-

a feltöltés minden meditáció elött kötelező.

mert piszkot, szennyet, negatív energiákat szívhat be. negatív entitások rezgéseit is felveheti-ilyenkor kavargó, zavaró gondolatok jelennek meg benned. olykor a túltisztíítástól is.

ha medálként is akarsz viselni, akkor jobb a saját kezüleg készített. ha sima köet veszel vagy kulcstartót akkor a kulcstartóhoz ragasztott pöcköt szedd le és erős dróttal fond át vagy hasonlókat. bele is véshetsz mondjuk a neved kezdőbetűjét, szimbólumot stb.

rúnát csak akkor ha rúnamágiaként vagy rúnikus jóslásként akarod felhasználni-mivel felveszi a rúna rezgéseit és többé már nem a saját rezgésével fog rendelkezni. a rúna erősebb a kristályköveknél.

2020. jan. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!