Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Árnyemberek, egy hozzá értő...

Jozsakos21 kérdése:

Árnyemberek, egy hozzá értő segítségét kérném szépen. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Egyedül voltam a szobában, amikor felkeltem az ajtó mellett egy nagydarab fekete áttetsző alak figyel engem és nem tudtam mozdúlni, csak egy síkító hangot hallottam meg mintha egy gyermeket vertek volna. Ez volt az első eset ez az eset a volt barátnőm nénikéje lakásán volt, ők boltban voltak.

A második nagyon meg ijesztett az már az én lakásomban volt és épp felkeltem megint nem tudtam meg mozdulni és az ágyam mellett állt és engem figyelt probált felém nyulni énmeg hírtelen ösztönszerüen oda vágtam egyett a kezemmel rendkivül hideg volt ahogy hozzá ért a kezem a fekete füst akármihez, és eltünt abban a pillanatban azóta nem láttam és nem is álmodtam róla, de nagyon érdekel mi lehetett ez. Tényleg árnyember vagy esetleg valami más. Aki komoly ebben a témában és tényleg tudja mi lehetett ez kérem válaszolj.



#démon #árnyember #vagy sötét füst szerü lény.
2018. dec. 23. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Néhány napra állj le az anyaggal, és minden rendben lesz.
2018. dec. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Olvass utána az alvásparalízisnek. Sokat fog segíteni.
2018. dec. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez nem alvásparalízis mert 2 szer történt csak meg többszőr nem, és ha paralízis lenne folyton előjönne. meg azt nem magyarázza meg hogy közbe tudtam beszélni, orditani hogy mi a faszt akar. Meg túl valós volt amikor oda vertem neki egyet, nagyon hideg, rossz érzés volt.
2018. dec. 23. 17:03
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Paralízis nem létezik,az csak egy orvosi bélyeg egy okozatra,ezt végérvényesen felejtse el mindenki ebben a kategóriában...nincs olyan,hogy félálombeli bénultság és hallucináció mint magyarázat,ma már a legtöbb hígagyú fehérköpenyes tudja,hogy minden fizikai/mentális tünet szimbolikus és a gyökérokok a tudatalattiban besűrűsödött félelemgócok eredményei,a megérinthető,hallható és érezhető "fekete árnyak" már NEM szellemi termékek...


Kiszolgáltatottság és tehetetlenség érzete van mint megoldandó probléma a sötét anyagba ragadt "szellemi" embernek..az értelem és a saját akarat győzelme a matéria felett...ehhez kapcsolódó témák és kérdések, Milyen fokig uralja az anyag az életed,megélhetés,testi igények,ésatöbbi (a túlzott szkepticizmus is materialista világnézet)...a fekete árny entitásokat ezekkel a félelmekkel lehet vonzani...

2018. dec. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
:O
2018. dec. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akumaboy_666 válasza:

Az árnyember egy sokkal nagyobb "energia test,, az árnyemberek akkor jelennek meg ha valami közlendőjük van vagy nem tud az adott entitás megszabadulni saját fájdalmától.


A kis gyermek üvöltésre(sírásra) a magyarázatom annyi hogy lehetséges hogy azt az árnyék embert kiskorában bántották.

2018. dec. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez eddig tiszta és köszönöm az eddigi normális válaszokat, már csak az érdekel miért engem szúrt ki magának, és azóta miért nem láttam mióta bele ütöttem egyet?
2019. szept. 30. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!