Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az érdekes összetételű oldalról?

Figyelt kérdés

zsidók,ufók,Obama láv,cion könyve,magyar korona,pentagramma,Lucifer,Nibiru,2012,Jézus + egy csipet magyar underground zene! :D

ÉS Mindez egy helyen: www.astarseran2012.com

Nem vagyok vallásos,de ez nagyon szekta "szagú" nekem..

Sokat néztem régebben,amikor még csak ufókról írt ez a lány,de amint elkezdődött ez a lucifer őrület,nem igazán tudom hova tenni ezt az egészet.Az Astar Commanddal nincs bajom,(állítólagos földönkívüliek,akik baj esetén intézkednek,hogy a kintiek evakuálják a fontos és értékes embereket:S )De mióta Lucifer,meg zsidók,meg cion,és mindemellett nagy magyarkodás,vagy csak én nem látom átt a dolgokat?Nézzétek már meg kérlek,mert lehet én vagyok a hülye,és félreértek valamit..

Vagy ez is hasonlít a spirituális sátánizmushoz?Mert szerintem ha valaki a Sátán nevét élteti,az szimbólikusan csak a negatívat fogja éltetni,mivel ez a kitalált név ezer év óta csak negatív energiát szívott magába,mindenki rossznak tulajdonította,beszívta ezeket az energiákat,s ha mástól nem is,tényleg gonosszá vált.

Nos tehát mi a véleményetek erről a tálcán felhalmozott vegyesköretről??


2010. júl. 23. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ez valami orbitálisan hatalmas nagy trágya.
2010. júl. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát az biztos,hogy ezt az oldalt le kéne tiltatni.
2010. júl. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Röviden:BETEG


Nem lehet ezt valahogy betiltani?

Ráadásul szegény Ákost is volt pofája feltenni...

Felháborító, ilyenektől hülyülnek meg az emberek...

2010. júl. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nos,akkor nemcsak én vélek felfedezni néminemű ellentmondásokat,ugye?!

Mondjuk először nem a betiltás jutott eszembe,hanem inkább meg kéne fejtenem ennek a lánynak a lelki világát,mégis hogy hozhatta ezeket így össze egy lapra?Vajon Astar Sherannak mi köze lehet mindehez,azt még csak el sem tudom képzeli,mivel ő plejádi,és korántsem a gonosz oldalhoz rakja a legenda,tehát nem értem miért csinál belőle antikrisztust,meg hogy képzeli.Én felfedezni vélek még egy csipet szcientológiát is a dologban,amit mindannyian tudunk,hogy miféle "vallás".Lassacskán feláll a szőr a hátamon,pedig nem is szőrös..:s jajj..

2010. júl. 23. 11:55
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom mit paráznak. Ha vége van a világnak akkor az embereknek is vége lessz. Olyan nincs, h egyedül marad v.ki minden elfog pusztulni
2010. szept. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!