Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok erről az oldalró...

Mit gondoltok erről az oldalról? Mert szerintem ez Aranyi László nevü egyén ez valami ritka elmebajos. Ennyi baromságot egy rakáson még sehol nem olvastam

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 3. 12:34
1 2 3
 1/24 H.Jani ***** válasza:
96%
Még mindig jobb mint az a sok őrült akik a parlamentbe vannak :D
2011. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%

Nekem a kedvencem ez:


[link]

2011. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Mi van, ha igaz?
2011. aug. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

"Mi van ha igaz?"

Ebből szerinted mi igaz? Az hogy 1962-ben "marsraszálltak" az amcsik meg az oroszok a hideg háború kellős közepén.Mondjuk érdekes módon 69-ben a holdra már nem tudtak leszállni.Vagy az hogy honfoglalás nem is volt hanem a magyarok Atlantiszról meg a sziriuszról meg mittudom én honnan jöttek? A többi sulyosan paranoid konteoról már nem is beszélek.Ráadásul olvastam Aranyinak a hozzászólásait a forumán, abból nekem az jött le hogy ez az ember nem csak egyszerűen terjeszti a hülyeségeit hanem el is hiszi őket.Magyarul klinikai eset.Ja és azt írja magáról hogy tanár egy általános iskolában, elég szomorú hogy vannak ilyen tanárok.

2011. aug. 3. 14:14
 5/24 anonim ***** válasza:
65%

Figyelj az rendben,van hogy azt hiszed el amit a könyvből megtanultál az iskolában.És a nem hivatalos nem elismert dolgokat az internetről nem.De valahol valami igazság mindig van a dolgok mögött...

Pl,nemtudhatod,mit akartak az oroszok titokban ahogy a történelem tanár sem aki megirta a könyveket amiből tanultál.

2011. aug. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 17. ***** válasza:
86%
Sok jó dolog van azon az oldalon,de ne Aranyi Lászlót ócsároljátok,mivel ő java részt csak fordította,amit nem sokan tesznek meg.Sok ritkaság található meg ott magyarul.
2011. aug. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

"Sok jó dolog van azon az oldalon"

Az ö oldalán orbitális nagy hülyeségek vannak.Illetve elég sok írás súlyosan paranoid jellegű.Az az ember nem normális kár hogy bezárták az OPNI-t.Amugy mellékesen megjegyzem hogy szerintem van földönkívüli élet,meg ilyenek de amit ez a ficko csinál az minden csak nem "ufókutatás".Illetve pont a hozzá hasonlók járatják le az egészet.

2011. aug. 3. 16:46
 8/24 anonim válasza:
51%

Aranyi László biztos,hogy zseniális ember,ismerem őt.

Valószínű csak most ismerkedsz a témával,ezért új neked az ott olvasott infó.

Hidd el az igazságot nem a Tv-ből vagy más agymosó újságból,könyvből fogod megtudni.

Az oldal,úgy kezdődik:Ezeket a dolgokat nem azért írtuk le, hogy elhiggyék, hanem hogy tudják.

További,jó kutakodást és igazság megismerést neked.

2011. aug. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Tudod én csak olyan dolgokat hiszek el amire van bizonyíték.Illetve számomra csak azok az ufó észlelések tünnek hihetőnek amiket mondjuk légi irányítók,piloták,rendörők és stb megbízható emberek nem láttak.Az ilyen Aranyi félék megszállott elmebajosak.Én azon az oldalon nem kutakodok legfeljebb csak jókat röhögök a hülyeségeken.A kedvencem ez a "ki látott már ufót" topikból, ott Aranyi mondja hogy ö 30 év alatt 6-700 ufót látott.Amúgy az a vicc hogy ö okosabbnak képzeli magát einstein-nél, és relativitás elmélet cáfolatokat ír.
2011. aug. 5. 10:28
 10/24 anonim ***** válasza:
50%

Aranyi Laci max. kis adagban tűrhető. Az tényleg jó dolog, hogy sok érdekes dokumentumot fordít le magyarra, de az meg a másik, hogy hogy viselkedik a fórumán. Egy időben sokat jártam oda, a cikkeit is olvastam. Ma már jobban látom, ha el sem olvasom a kommentjeit mert csak fölöslegesen felhúzom magam rajtuk. A stílusa abból áll, hogy míg mások konkrét neten megtalálható, vagy beszkennelt dokumentumokkal támasztják alá az állításaikat, addig ő csupán elvárja, hogy higgyenek neki, mert neki azt valaki megsúgta a NASA-nál amikor ott járt, vagy álmában megkapta a tudást.... lehet válogatni :D és persze mindenki ellenség aki mást mond mint ő.


Ja, hogy alapsulin tanát? :D A múltkor még fősulin volt tanár. :D

2013. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!