Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A családállítás szerint mi...

A családállítás szerint mi lehet az oka annak, ha nem tudok kapcsolódni az emberekhez?

Figyelt kérdés
Nincs ikertestvérem, nem is lett volna, tervezték a születésemet, nem fogadták örökbe, nem váltak el a szüleim, öngyilkosságról, beteg gyerekről sem tudok a családomban, úgyhogy tényleg fogalmam sincs, hogy ezt mihez lehetne kötni. Valami ötlet esetleg attól, aki családállítás tanfolyamot végzett?

2020. febr. 10. 06:09
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Egy pár dolgot hallottam, hogy vannak összefüggések, pl. az öngyilkosság anyagi problémát okoz, az abortusz párkapcsolati problémát, stb., szóval ez mivel van összekötve?
2020. febr. 10. 06:13
 2/19 anonim ***** válasza:
19%
Ezek olyan dolgok, hogy ha valakinek nincs elég esze, akkor hinni kezd, de neked is lehetnek ötleteid meg saját életed. Szerintem legyél nyitott és érdeklődő, tanulj és tájékozódj és akkor megoldódnak ezek a problémák.
2020. febr. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Hogyne lenne ötletem!


Felesleges és információszegény agyalás helyett menj el egy élőszereplős családállításra, ott spontán és morfondírozásmentesen fel fog bukkanni a boldogtalan kötődési mintád oka. Annak ellenére, hogy neked fogalmad sincs az okokról, a családállítás rá fog vezetni téged.


A gyakis válaszolók nem.

2020. febr. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%

"Egy pár dolgot hallottam, hogy vannak összefüggések, pl. az öngyilkosság anyagi problémát okoz, az abortusz párkapcsolati problémát, stb., szóval ez mivel van összekötve?" Ezt nem családállító szakembertől hallottad.


Minden eset egyéni, és nincsenek univerzális megfejtési kódok. Az egymástól múltjukban, természetükben különböző személyeknek más és más a kórtörténete.


A tárgykörben Dr Angster Máriának jelent meg mértékadó tanulmánya magyarul. Ő pszichiáter, tudja mit beszél. Az Ikertörténetek c. könyvét ajánlom.

2020. febr. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Megyek állításra, de sajnos kicsit sokat kell várni, és már évek óta zavar ez a dolog, úgyhogy tényleg nagyon szeretném már tudni, hogy mi áll a háttérben. De azért köszi!
2020. febr. 10. 06:51
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
Mit jelent az, hogy tudsz kapcsolódni emberekhez?
2020. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Elég felszínes kapcsolataim vannak, mindenkivel annyi, hogy szia, hogy vagy, de nincsenek barátaim akik néha felhívnának vagy elmennénk valahova együtt. Párkapcsolataim voltak, de csak olyanok, ahol vagy nem lehetett felvállani a másikat, vagy nem volt még a valódi elköteleződés, így persze, hogy a volt partnereimmel és az ő barátaikkal sem nagyon tartom a kapcsolatot.
2020. febr. 10. 13:08
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

A családállításnak nem kész válaszai vannak.

képes történeteket feltárni és elrendezni.

A kérdésedre ez a válasz.

2020. febr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
A felszínesség az érzelemmentes élet következménye. Ez inkább örökség, mint családi probléma. A családotok felthetően inkább ésszel élt mint szívvel. Nem olyan nagy probléma ez, de ha úgy érzed ezen egyszerűen lehet javítani. Fiatalkorban gyakoribbak az ilyen esetek, mert a fiatalok azt hiszik minden egyből van. Később rájön sok ember, hogy a kapcsolatok építésén és fenntatásán sokat kell dolgozni. Jó pár évvel ezelőtt nekem is voltak ezzel bajaim, de miután rájöttem, hogy szeretnék bensőségesebb kapcsolatokat, sikerült is kialakítani őket. Ez nem lesz egyből, jópár év eltelt a felismeréstől a megvalósításig.
2020. febr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
16%

Két javaslatot adnék neked:

1) Családállítás helyett inkább pszichológus felkeresését javasolnám, jobban értenek hozzá és ott valódi segítséget kapsz.

2) Ha mégis családállítás, akkor óvatosan fizesd be az előleget, mert a Btk. új módosítását követően az egész családállításos hókuszpókuszt le fogják állítani, mivel bűncselekménynek fog minősülni a képesítés nélkül "pszichológiának látszó" pénzlehúzó szolgáltatások nyújtása. A módosító törvényjavaslat már tárgyalás alatt áll az Országgyűlésben.

2020. febr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!