Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan láthatjuk elhunyt...

Hogyan láthatjuk elhunyt család tagjaink szellemét?

Figyelt kérdés
2020. márc. 4. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Mivel semmi nem támasztja alá hogy a szellemek létének bármilyen valóságalapja lenne, nyilván sehogy.
2020. márc. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Sehogy, mert nem maradnak itt.
2020. márc. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
sehogy
2020. márc. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Sehogy, nincsenek szellemek.

Ha másfajta választ vársz, akkor az ezotéria kategóriába tetesd át a kérdést, ott aztán özönlenek majd a viccesnél viccesebb válaszok.

2020. márc. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

Ehhez egy született adottság kell. Én öt éves koromig láttam szellemeket utána márnem. De viszont mai napig érzem őket ha a közelemben vannak. Van amikor hallom is de ez ritka.

A gyerekek látják a szellemeket ojan 4-5 éves korukig utána már nem. A szellem látás nem minden embernél marad meg felnőtt korára. Ez nagyon ritka.

Szellem idézést lehet végezni de nem minden esetben jön az akit megidéztél, és nagyon veszélyes is.

2020. márc. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Nekem azt mondták, hogy ilyenkor nem magát az elhunytat látod/érzékeled, hanem az általa itt maradt energiát.

Hogy ebből mi igaz, döntse el mindenki maga.

2020. márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van amit valamiért nem kell tudnunk. Nagyon sokat gondolkoztam már az okon. Nem azon ami van vagy nincs, hanem a miérteken.

Anyukám két éve halt meg. Látom az álmaimban. Ha tehetné biztosan jelezne nekem. Megbeszéltük. Nem jelez. Nincs semmi. Vagy nem tud jelezni, vagy én nem veszem az adást. Mióta meghalt várom a halált. Na nem úgy, nem hajszolom vagy ilyesmi. Csak az ő halála még kíváncsibbá tett. Sok kérdés van bennem ami csak akkor fog kiderülni.

Kezdem azt hinni, hogy nincs szellem, ha van is számunkra nem látható.

2020. márc. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha eleget iszol/drogozol talán sikerülni fog de ezen kívül sehogy mivel nem léteznek szellemek. De ha tegyük fel léteznek akkor sem látott még soha senki egyet sem szóval engedd el ezt a témát szerintem
2020. márc. 8. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!