Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit morbrid kérdés, de ti...

Kicsit morbrid kérdés, de ti mit csináltok az elhunyt hozzátartozóitok ruháival?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert itt a városomban meghalt egy nő, és a sógornője hordja a ruháit. Szóval csak érdekel, hogy ki mit szokott csinálni velük.

2018. máj. 6. 08:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Ami jó volt rám anya ruhái közül, vagy tetszett (pl farmedzseki, ing, sál, pár táska, övek) azt simán hordtam. Nm találtam benne semmi morbidságot, valaki úgyis felvenné majd, de én legalább vigyázok rá, és nem rongyolom szét :)


A többi meg kis ideig elrakva, majd odaadtuk a Vöröskeresztnek.

2018. máj. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
kivalogattuk, ami olyasmi azt elraktuk magunknat, valamit kidobtunk, tobbit segelyszervezetnek elvittuk
2018. máj. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Mi a többséget odaadtuk a szegényeknek, a szépeket viszont megtartottuk, van ami simán hordható ma is.

Cipők, fehérneműk, hálóing viszont kuka, az sehogysem higénikus, akkor sem ha tiszta ember volt. Mondjuk a cipő az kérdéses, nálunk mindenkinek nagyobb lába van mint nekik volt, lehet különben a keveset használtakat megtartottuk volna.

2018. máj. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 kikkina88 ***** válasza:
95%
Volt amit elhoztam anyu ruhai kozul meg egy taskat egyreszet odaadtuk rokonnak a tobbit voroskeresztnek.
2018. máj. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Vannak akik elégetik.
2018. máj. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
8%
Én biztos nem hordanam a halott ruhait. el szoktak adomanyozni.
2018. máj. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%
Nagyszuleim ruhait kidobtuk. El nem adamonyozom mert itt nem a szegenyek kapjak hanem kivalogatjak akik szedik az adomanyt.
2018. máj. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%
Eladomanyoztuk, nehany dbot mindig megtartunk emlekbe, de nem hordjuk.
2018. máj. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

Egy par darabot megtartottunk emlekbe es hordtuk.

Tobbi ment segelyszervezetnek.

2018. máj. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Az elhasznált, kopott ruhákat kidobtuk, eltüzeltük. Nagy részét odaadtuk segély szervezeteknek, de van olyan is amit megtartottunk. Volt olyan is amit nem hordott, vagy 1-2 alkalommal volt rajta, általában azokat veszem fel, ha nagy ritkán hazamegyek, így nem kell egész ruhatárat vinnem több napra.
2018. máj. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!