Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A nullponti mezőben van esély...

A nullponti mezőben van esély leszámolni a vírusokkal, Koronavírissal, rákkal?

Figyelt kérdés

Dr. Kovács Magyar András okl.villamosmérnök Magyar Főtáltos pár napja pont a koronavírus ellen tette fel ezt a videot. Ő már tudja a megoldást a gyílkos korra?


A fizikában létezik nullponti energia [link] számolnak is vele [link] létező mikroszinten jelenlevő energia. Már tudnak a fizikusaink is. Hallottam korábban Egelynél is. Lehetséges, hogy a magyar Táltos/villamosmérnök most új tudományos távlatokat nyit, aminem köszönhetően kutatócsoportja felfedezi a koronavírus ellenszerét?

https://www.youtube.com/watch?v=_LlN6HMMpDY



2020. márc. 15. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem főleg a -1 ponti mező lenne erre a legalkalmasabb!
2020. márc. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A magyarok már az időutazást is feltalálták.
2020. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem tartom valószínűnek, hogy a Magyar Főtáltos hozná el a koronavírus ellenszerét.
2020. márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A nullpont az nem jó,oda ragadtak be a reptoidok 2012.dec.21.-én,és ha mi bemegyünk akkor ők kijönnek.


Lehet ez a terve a reptoidoknak,becsalnak mindenkit a nullpontra,ők meg kiszöknek.

2020. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tudi333 ***** válasza:
62%
Ki nevezte ki főtáltossá? Ja, ő saját magát?
2021. júl. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Pyotr Garyayevnek nézz utána, a szó és a gondolat erejéről, hullámgenetikáról. Alacsonyabb szinten akár az agykontroll vagy a hipnózis is lehetne. Hipnózissal le lehet fogyni, csak nagyon akarni kell! Úgy kell akarni, mint ahogy az ember kapkod a levegőért!


1. Akarnod kell a dolgot!

2. Hinned kell benne, hogy lehetséges!

3. Számítanod kell az eredményre!


(összefoglalva)

2021. júl. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy a varázsveszőjével megmért intelligencia szint nála volt a világon a legmagasabb. Így ő lett a Főtáltos. Ő intuitív síkon van. A többi ember vany anyagi vagy szellemi síkon. Ő egyedül van a legmagasabb rezgésű síkon. Ezt úgy hidd el, hogy ő mondta
2021. szept. 2. 17:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én varázsveszőm valami iszonyú.
2021. szept. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!