Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A tudatos emberekre egyáltalán...

A tudatos emberekre egyáltalán nincs hatással ez a koronavírus?

Figyelt kérdés
Meggyőződésem, hogy elég csak tudatosak lenni és minden megoldódik.
2020. márc. 29. 12:16
1 2
 11/14 anonim válasza:
45%
Tudatos vagyok, de nem szabad kimozduljak a házból, nem mehetek át a rokonokhoz, barátokhoz, a munkahelyem hónapokig szünetel, és bár nem rúgtak ki még, de a fizetés ezentúl csoda lesz, ha megjön. Rengeteg programom, előre leszervezett esemény ugrott. Semmi se jött össze, minden romokban hever. Pozitív vagyok most is, de szerinted nincs hatással rám a vírus? :)
2020. márc. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 grafno ***** válasza:
Jelenleg még tudatos vagyok, mert rám nincs hatással a koronvirus egyelőre. De lehet ezt a tudatost el fogom veszíteni hamarosan. Nem tudhatom.
2020. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
67%
A tudatos ember nem pozitív, nem is negatív. Meghaladta a dualitást, fölé emelkedett. Csak úgy szólok. Ne csapjátok be magatokat azzal, hogy tudatosak vagytok, miközben nem.
2020. márc. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Meggyőződésem, hogy az elmélkedés, nem mindenkinek való. Persze próbálkozni lehet.
2020. márc. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!