Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért pont démonokat látunk...

Miért pont démonokat látunk az alvásparalízisek legtöbbjében?

Figyelt kérdés
Alvasparalazist tapasztalhattunk vagy hallhattunk már róla. Én csak azt nem értem, hogy ezek a halucinaciok miért ijesztő szörnyeket/ démonokat láttat velünk. Pozitív dolgokrol is halucinalhatnank, ergo mi az oka ennek?

2020. ápr. 1. 06:23
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

En arrol tudok hogy van az àlomnak olyan fazisa amikor a legmelyebben alszunk. Megesik hogy tul melyre kerülünk ezert a szervezetben van egy ebresztö funkcio. Altalaban a felelem retteges az ami kivaltja hogy kelj fel menekülj azaz ebredj.


Asszem Eredet a cime annak a filmnek ahol alvas közben màsok tudatalattijaba kerülnek be es ott direkt ez miatt a zuhanast alkalmazzàk arra ami ebresztöen hat es vissza tudnak jönni.


Alapösztön az emberben, reflex, hogy veszelyerzes eseten megemelkedik az adrenalin stb az agyban ahhoz hogy tettrekesz legyel.

2020. ápr. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Úgy tudom, amikor rájössz hogy nem tudsz mozogni, le vagy blokkolva meg minden, akkor a tudatod nem talál rá hirtelen magyarázatot, és ekkor vizionál valami félelmeteset . Lehet hogy ez hülyeség, de ezt hallottam. Amúgy amikor eljutsz ebbe a fázisba, akkor innen már nincs messze a tudatos álmodás, hiszen az álom és ébrenlét határán vagy . Csak meg kell tudni nyugodni és vissza aludni.
2020. ápr. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Valószínű hogy ilyenkor a legmélyebb ősi ösztönök aktiválódnak, amik mindenkinél a félelemről és a fenyegető ismeretlenről szól.
2020. ápr. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%

Szorongások, félelmek amik alaktalan testet öltenek. Gondolj csak bele milyen álmaidra emlékszel a legjobban? A rémálmaidra... azok maradnak meg legtovább az emlékeidben (sokkal több mint kellemes álom).

Egyébként fent leírták az okát, az alvásparalízis eleve egy megváltozott pszichés állapot, könnyen el tud olyankor uralkodni a szorongás, félelmek, stressz (ha egyáltalán nem ezek okozzák már eleve).

2020. ápr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!