Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért jutnak eszembe bizonyos...

Miért jutnak eszembe bizonyos emberek már 3-4 napja állandóan, befészkelték magukat a tudatomba?

Figyelt kérdés

Szóval kb.4 napja egyszercsak eszembe jutott a régi edzőm, csak ritkán jártam edzeni, nem volt annyira fontos pont az életemben. Az edző is átlagos volt, nekem annyira nem volt szimpatikus, de én neki igen.Régebben is néha eszembe jutott, így random. Egy pár napja az edző meg a segédje jár a fejembe, egész nap. Nem hiányzik az edzés, itthon edzem. ~Lehetséges az,hogy ő gondol rám, és ezért van ez a gondolatmenet a fejemben? Nincs semmi vonzalom irántam, ebben a témàban.

Valahogy nem tudom elhesegetni ezt a gondolatot. Szerintetek?



2020. ápr. 2. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valaki olyan kötéseket alakított ki, amik összekötnek téged ezekkel a személyekkel.
2020. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet bármi...de engem eléggé zavar, hogy nem megy ki a fejemből, hiába nem érdekel a dolog, néha úgy elkap ez a gondolat, hogy a hideg is ráz bele.
2020. ápr. 2. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Dolgod van velük.
2020. ápr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne akard elhessegetni! Ha zavar és nem érted, így több figyelmet viszel bele, ezért újból ismétlődni fog ez a két név a gondolataidban. Engedd el... :)
2020. ápr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!