Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ismersz olyan rémtörténetet,...

Ismersz olyan rémtörténetet, amely annyira félelmetes, hogy szinte sokkolt, amikor először elolvastad, megnézted vagy meghallgattad?

Figyelt kérdés

Emlékszel még a sztorira?

Miről szólt?



2020. ápr. 8. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve a régi pestisjelmezbe öltözött valaki érthetetlen hangtorzítással ment egy épületből kifelé talán az USA-ban. Na az para volt.
2020. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Benéztem a hűtőbe és elfogyott a sör. De most jön a java. Vasárnap este volt. Minden zárva....... Soha többé
2020. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Amikor lefeküdtem a vokt barátnőmmel azt hittem,hogy aidszes vagyok.Miért is mert ugyanolyan foltok jelentek meg, de nem hólyagosodtak el. Szóval valami más lehetett bőrkenős megoldotta. Hát Anna Morganről pár sztori de szerintem nem valódia A nő Elméletileg élt,de azt hogy állatokat gyilkolt volna kétséges. Amúgy a Japán horror sztorit dolgozták fel vele. De ha ilyen létezne is akkor úgy szedné az áldozatait kb mint a covid-19. Meg több feldogozása is van. Elméletileg két lélekkel született Japán a nő,aki képes volt a jövőbe látni és mások gondolataiba olvasni. Amijkor a nő közelébe mentek valaki meghalt valaki pedig szerencsés lett. Ennyi a rövid történet. Ha ilyen létezett is volna,akkor már nem hiszem,hogy élnénk páran. Jah meg a Bermuda-háromszög , hogy eltűntek repülök. Paranormális Discory Channel ha borzongani akarsz Ufo sztorik stb

Jah meg sorozatgyilkosok naplóját szoktam nézni.Azokban a legelvetemültebb sztorik vannak,amik pszhiológiailag is visszahatnak az emberre. Igaz ilusztrációt nyomnak az ember szeme elé, de vannnak eredeti fotók is. Hát jah mondjuk nem emberi szemmel egy megcsonkított hullát látni.

2020. ápr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
51-es körzetben még élnek űrlények stb tilos a belépés. Azért kiváncsi lennék mi van ott?
2020. ápr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Meg, hogy Szombathelyen drogos állapotban kizuhantak az emeletről meg aktus közben. De már olyat is hallottam, hogy Amerikában egy kis Gyerek csak játszott a kalapáccsal és szétverte az anyja arcát. Idióta Amerikaiak . Gyerek kezébe nem adunk veszélyes tárgyakat. De ami nagyon lesokkolt az Chernoobyli halott gyerekek története. A játékok ott maradtak a babakocsik.Hát igen az egész lesúlytott. Egy netes rovatban olvastam a gamma sugárzás mértékeiről. Mennyi ideig nem lesz ott élet az eldeformálódott testükről.stb. Azt kívánom még egy ilyen ne forduljon elő.
2020. ápr. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Meg arról is halottam sokakat agyont ütött az áram a fürdőkádban hajszárító stb Elektromos zárlat.
2020. ápr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
De az nagyon durva vokt amikor a faszi a kör 2 című filmben a kádban lesz öngyilkos egy ilyet én se szívesen élnék át. Nah meg számkivetekről hallotam sokat. Az a film meg is történt,amiben Fed ex hajó elsüllyed.
2020. ápr. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Jah meg az aidszel mutálodna a korona nah akkor mi lenne
2020. ápr. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Egyszer beültem moziba és annyi hihetetlen fos film előzetesét vetítették le, hogy maradandó agykárosodást szenvedtem. A közelemben ülők pedig mégis arról beszéltek, hogy majd melyikre ülnek be, mert annyira királynak tűnik és én ettől becsináltam ijedtemben. Állítólag minél több szemetet nézünk meg, annál kevésbé tűnik fel, hogy ez szemét. Félek, hogy egyszer én is eljutok arra a pontra, ahol pl. MCU rajongó leszek és Bria Larson lesz a kedvenc színésznőm és példaképem vagy esetleg regisztrálok az instagramra.
2020. ápr. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%
Féreg vagy utolsó
2020. ápr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!