Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tapasztalatok Schilling Péter...

Tapasztalatok Schilling Péter számmisztikai szakértő, az Ébredő Erő Akadémia alapítójának kiadványairól, elemzéseiről?

Figyelt kérdés

Gondolkozom a kiadványai megvásárlásán, mert nagyon pozitív dolgokat mond és kínál, de sok bennem a kérdés. Egyrészt, napi 3-4 olyan hírlevél érkezett tőle, ami azt éreztette, hogy ha nem választom őt, az ő és szellemi vezetői segítségét, akkor nem fog jobbra fordulni az életem - az idő viszont sürget, nagy tétje van, hogy élek-e a lehetőséggel (ez utóbbit magam is tudom). Másrészt meg nem igazán látom át, hogy egy bizonyos év és hónapjainak energiái tényleg ugyanazt hozzák-e minden ember számára, illetve tényleg meg lehet-e ismerni előre egy adott nap energiáit, és jó-e azt figyelembe venni? Tartok attól, hogy ha előre megmondják, mire kell aznap figyelni, erősen megszabja, bekorlátozza a napi tudatos részvételt. Azt sem értem, hogy van általános éves előrejelzés és van személyre szabott éves előrejelzés, a kettő nem üti egymást? Bár gondolom, mindegyikben pozitív üzenetek vannak. Nem kételkedem a szaktudásában, hisz több éve dolgozik, nagy tapasztalata lehet, csak magát a számmisztika elvét nem értem ezek szerint.

Szóval, érdemes befektetni egy ilyen előrejelzésbe? Használta már valaki? Jól alkalmazható a napi szintű útmutatás, előrejelzés is?

Köszönöm :)



#számmisztika #Schilling Péter #éves előrejelzés #napi útmutatás #szellemi segítők
2020. ápr. 11. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően van igazság abban, amit mond. Legalábbis rám illik.
2020. ápr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Toboz111 ***** válasza:

Számmisztikai, név-, valamint a karmikus számmisztikai elemzések nagyon jók. A Numero kártyák is jól használhatóak /a kártyákkal is rakhatsz ki napi, havi és éves előrejelzést/. Kapcsolatfelvétel az őrangyaloddal hanganyag igen jól összeállitott, egyedi a maga területén.

Különválasztanám Péter spirituális részét a "vérbeli, profi üzletembertől". Lehet tőle tanuli /az e-mail-okat le lehet állítani, ha zavar/! Mindkettőtől.

Saját tapasztalatom szerint a számmisztikai /és az asztrológiai/ elemzés nem minden embernek való. A havi/napi előrejelzés/energiák csak lehetőségek, nem kőbe vésett dogmák. Félelem/ego beállítottságú emberek inkább ne foglalkozzanak vele /hibás elvárás, csalódottság, düh.../.

2020. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jedi lovag?
2021. febr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!