Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Üdv mindenkinek! Igazából...

Üdv mindenkinek! Igazából történtek már velem paranormálisnak mondható dolgok, elég sűrűn ami azt illeti, de most nem ezzel kapcsolatban érdekelne a véleményetek, szokványos dolog-e, van-e ennek az egésznek jelentősége? Vagy sem?

Figyelt kérdés
Mióta tudom az eszemet imádom az állatokat. Nem csak kutyát és macskát... De valahogy a macskák állanak hozzám a legközelebb. Van két kandúr cicám, kinti - benti macskák, de rajtuk kívül még nagyon sok cica van az udvaron, nem csak mostanában, hanem állandóan, télen - nyáron . Ebben még semmi meglepő nincs szerintem sem, én inkább azon lepődök meg mindig, hogyha jön egy újabb cica(legtöbbje fekete) akkor bújnak hozzám, nyávognak, követnek, az ablakomban ülnek, és néznek befelé 😳😊 Olyan a kapcsolat van közöttünk a macskákkal mintha én neveltem volna őket, pedig van amelyik először lát engem, és meg engedik hogy ölbe vegyem őket, hogy simogassam őket stb. Ha le ülök kint, egy szót nem szólok, nem hívom őket, perceken belül körülöttem vannak, bújnak hozzám atb.
2020. ápr. 15. 21:37
 1/8 Fűrész king válasza:
100%

Szimpatikus vagy a macskáknak.

Megérzik, hogy ki az, aki szereti őket.

2020. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így van, az állatok többnyire érzik azt ha valaki szereti őket. Én is ilyen vagyok mint te és vlem is ez a heyzet hogy ha ismeretlen állattal találokozok, mindig én vagyok az első akit betalálnak. A szelídség meg szimplán azért van mert valószínűleg más macskái jönnek át hozzád akiket otthon szeretnek
2020. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a saját macskáidtól sok jót hallottak rólad, úgyhogy most ők is átpártolnak.
2020. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Jó ember vagy, ennyi! Az állatok megérzik ezt :)
2020. ápr. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben semmi természetfeletti nincs, engem is így szeretnek a macskák, még a kóbor macskák is odajönnek hozzám, akkor is, ha máshoz nem akarnak odamenni. A kutyák viszont gyűlölnek, de kiskorom óta félek tőlük, egy baleset miatt, szóval valószínűleg megérzik, hogy nem rajongok értük.
2020. ápr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Toboz111 ***** válasza:
46%
A "népi" megfigyelés és a mai tudásunk szerint: ahol a macska szeret lenni, alszik stb. ott az ember számára nem előnyös tartózkodni. A macska szereti az emberi szervezetre ártalmas energiákat.
2020. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Ezt a hülyeséget mégis honnan szülted elő? :D

2020. ápr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te vagy a macskákkal suttogó :) engem is imádnak a cicák, mindig az utamba kerül 1-2.simogatást váró cica.
2022. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!