Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Beteljesületlen régi szerelemb...

Beteljesületlen régi szerelemből rendszeresen álmodom a pasival! Miért? Akkor csak egy egyëjszakás akárminek mondható vmi történt csak, ill. csók

Figyelt kérdés
Négy évig reménytelenül szerelmes voltam egy férfiba,kb.12éve!Azóta férjhez mentem,gyermekem van,és mégis rendszeresen álmodom a pasival,hol szexuális,hol csak találka szinten.Mit jelenthet ez?Boldog vagyok,hiszen májusban mentem férjhez,már öt éve szeretem a párom!Lassan megőrjít már!Kérlek,ne szóljatok meg emiatt!
2016. nov. 19. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azért van ez, mert nem tetted túl magad rajta. Hiaba a 12 év valamiért nem. Lehet sokat jelentett neked az az ember.

Vagy valamit hiányolsz a férjedben ami a másikban meg volt.


Ezt neked kell lerendezned.

2016. nov. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor 16-17 éves voltam,az első nagy szerelem!Aztán olyan 20 éves lehettem,amikor találkoztunk évek múltán,és akkor az "enyém " lehetett volna,de féltem bízni benne!Olyan kellemetlen,mégha a férjemnek nem is beszéltem az álomról!Viszont a férjem hasonló karakter,vagány,"nagyvilági",bulis,balhés pasi volt,ma már felelősségteljes családfő,a vagányság megmaradt!Egész nap az éjjel jár az agyamban...
2016. nov. 19. 13:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ahogyan a férjed is kinőtt a bulizós-balhés korszakából, te is kinősz majd remélhetőleg abból, hogy az érzelmi fellángolást tartsd igazi szerelemnek.
2016. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!