Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek létezhet a dim...

Szerintetek létezhet a dim mak? Nyilván egy átlagembernek nem, de egy képzett harcművész akár képes is lehet rá

Figyelt kérdés
[link]
2020. ápr. 16. 19:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%

Elég esélytelen. Ha úgy ütné meg hogy esetleg valami lét fontosságú szervben kárt tegyen azt érezné és talán abba belehalhatna, viszont amit belinkeltél abban úgy van leírva hogy semmit nem érzett belőle. Ráadásul ha meghalsz azért mert egy lét fontosságú szerved leáll akkor nem fognak téged feléleszteni.

Ez csak egy mese

2020. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
a cikket elolvastad? itt pont nem fiziológiás a halál oka hanem az energiaárramlásban áll be zavar.
2020. ápr. 16. 21:13
 3/20 A kérdező kommentje:
elvileg. azért van oylan amikor minden ok nélkül összeesik valaki pl. én is kételkedéssel olvasom a cikket , de akár lehet benne igazság
2020. ápr. 16. 21:15
 4/20 A kérdező kommentje:
van az az ütés amikor elájul valaki mert úgy ütnek meg egy ütőeret ez is haosnló lehet csak lassabb.
2020. ápr. 16. 21:19
 5/20 anonim ***** válasza:
40%

Nincs ilyen 'energiaaramlas' meg 'csi' meg hasonlo humbugok.


Van (pontosabban lehetseges) olyan utes, ami megfelelo helyre elhelyezve meg tudja zavarni, szelsoseges esetben akar megallitani a szivritmust, de annak valoszinuleg lennenek kulso nyomai (zuzodas a mellkason, peldaul). Anekdotikus bizonyitekokon kivul (ertsd: 'ugy tudni', 'allitolag', 'a kivalasztottak tudjak csak', 'azt beszelik a faluban'), meg senki se tudta megmutatni ezt a dim mak-ok.

2020. ápr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

az presszúrás pontok ütése hasznos, hatékony nem kell hozzá sok izom és nem is nagyon véd a tömeg, csak gyorsnak és precíznek kell lenni. de ott és akkor fejti ki hatását. vannak még apró finomságok mivel lehet ezt fokozni...de ettől függetlenül azért az izom tömeg sem árt...

A dim mak nekem kicsit mesebeli, legendának tűnik.

2020. ápr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%

Első válaszoló vagyok

Tudom hogy ilyen energiás hülyeség elolvastam. Csak leírtam hogy maximum hogyan lehetne kivitelezni egy ilyen "egy ütéses halált" hasonló körülmények közt.

Egyértelmű hogy ez az energiás dolog ez kitalált mese

2020. ápr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

# 5 hogyne lenne már energiaáramlás.

az élő rendszerekben anyag, energia, és információ áramlás van , ez tudományosan bízonyitott.

az akupunktúra és a kínai energiaorvoslás is bízonyitott, ahogy a harcművészetek is.

2020. ápr. 17. 09:16
 9/20 A kérdező kommentje:

a cikk épp arról szól hogy egy nagymester egy magasabb rangú harcművész képes lehet ilyenre, nem egy átlagember.

érveljetek bátran de ésszel, akár mellette akár ellene

2020. ápr. 17. 09:17
 10/20 A kérdező kommentje:
a chire egy egyszerű bizonyiték. képzeld el hogy felmelegszik a kezed és fel is melegszik. alapjaiban ennyi ha nem lenne nergiaáramlás akkor nem is élnénk. ha pedig áramlik az energia akkor el is lehet vonni egyes helyekről(más részek kárára főleg ideiglenesen )
2020. ápr. 17. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!