Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ennek a galambnak mi lehet a...

Ennek a galambnak mi lehet a jelentése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy kis városban élek, viszonylag közel a központhoz,családiházban. Eddig sosem voltak galambjaink. Viszont ma reggel egy galamb 15 percen belül kb 5x repült neki az ablakomnak, mintha be akart volna jönni. Fel volt húzva a redőny, a függöny pedig el volt húzva, tehát teljesen tisztán láttam. Még egy videót is sikerült készítenem.

Nem különösebben hiszek semmiféle természetfelettiben, egyszerűen csak elgondolkodtatott hogy talán nem véletlen, de lehet csak túlgondolom, viszont nem tudok leszállni a témáról annyira fura és abszurd.

Ti mit gondoltok? Lehet valami jelentése , vagy ez valamilyen jelképes dolog lehet ?


Köszönöm az értelmes válaszokat!



2020. ápr. 17. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:

A galamb egy tiszta lelkű csodálatos lény. Hihetetlenül érzékeny lelke van (hiába mondják, hogy állatnak nincs lelke...)

Sokkal nagyobb szeretet van benne mint sok emberben.


(Ez teljesen komoly, mindjárt megmagyarázom), pl ma reggel arra ébredtem, hogy oda repült a fejemhez egy galamb és ott búgott és turbékolt a fülemet közben megcsikizve, szinte bele borzongtam, olyan gyönyörű volt az élmény.


A lényeg, ezt a galambot már közel 12 éve nevelem. Még apró csupasz kicsi galamb korától van itt nálam és imádjuk egymást, ő is rajong értem.


Amit leírtál, hogy az ablaknak repült egy galamb többször is, annak nincs semmi spirituális jelentése szerintem.

Ők is csak kicsi élőlények akik keresnek valami biztonságosnak látszó kis zúgot ahol fészket tudnak rakni és tojást tudnak kelteni. Észreveszik a csendes kellemes helyeket, ahol esetleg még élelmet is találnak.

2020. ápr. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt a videón lűtszik az én galambom, aki ma reggel is a kis fofikájával a fülemet simogatva, "gyönyörű, gyönyörűű"-t turbékolva ébresztett. :)


[link]

2020. ápr. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!