Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Gondolom nem vagyok egyedül....

Gondolom nem vagyok egyedül. Vélemény?

Figyelt kérdés

Szóval ritkán álmodom olyat amiben én-én vagyok.

Néha viszont előfordul, hogy rájövök h csak álmodom.

Ilyenkor azt csinálok amit akarok és ez marha jó érzés, hogy tudom, hogy nincs következmény.

A roszz álmoknál pedig megérzem, hogy ennek nem lesz jó vége és fel tudok ébredni még mielőtt elkezdődne..:)

Mi a véleményetek? Esetleg van sztorid evvel kapcsolatban?:D


2010. júl. 27. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát...Én a rossz álmokat ha tudok benne a saját fejem szerint cselekedni megpróbálom megváltoztatni :D
2010. júl. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez a tudatos álom :) Olvasd el Dr. Tholey Az alkotó álom c. könyvét és sok mindent megértesz és új képességekre tehetsz szert :) pl. azt álmodsz, amit akarsz, stb...
2010. júl. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon klassz sokan így vannak vele, de azért nem olyan sok ember képes erre hogy irányítja az álmát ennek több dolog lehet az oka, Pl : Te saját magad irányítod a sorsod.

vagy , A álmaid tudatosak ami azt is jelentheti hogy a lelki állapotod nagyon erős.Vagy még nagyon sok dolog.

2010. júl. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de jó én is akarom xD nekem miért nincs :P nah de elolvasom a könyvet xD én még sose hallottam arról h irányítani az álmunkat :O de akarom xD
2010. júl. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) a könyvet pedig elolvasom ^^
2010. júl. 27. 19:25
 6/8 anonim ***** válasza:

nahaat...en is pont igy vagyok, sokszor rajovok, hogy csak almodom kicsi korom ota, egyszer azt almodtam, hogy jatszottunk a haz elott en meg azt mondtam a tobbieknek "gyertek probaljuk ki a cigit, hisz ez ugyis csak alom, nem tudja meg senki:D"


aztan mikor ereztem, hogy baj van almomban szorosan osszcsuktam a szemem es azt mondtam "na en most inkabb felkelek meg mielott..." ez mindig jol fogott ha bajba voltam:D de aztan az alom kitolt velem, egyszer megint bajba kerultem es gyorsan le akartam lecelni(felkelni) azt hittem h fel is ebredtem de csak egy ujabb alomba kerultem, azota ketszer haromszor is kell probalkoznom hogy sikeres legyen a felebredes:)


abban is tudom iranyitani az almom,hogy ha dolgom van egy rossz emberrel egyszeruen elhatarozom h o egy jo barat, odamegyek hozza es neki is szolok "figyelj te most barat vagy" es barat lesz:)


konyvet errol meg nem olvastam, de erdekelne

2010. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor tényleg nem vok egyedül :D (oké ez várható volt) xD
2010. júl. 27. 21:33
 8/8 anonim ***** válasza:
én is rászoktam jönni hogy csak álmodom, szeretném is irányítani, de nem történik változás:(
2010. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!