Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mindjárt kezdődik a vizsgaidős...

Mindjárt kezdődik a vizsgaidőszak és még nem tanultam semmit. Gondolom nem vagyok ezzel így egyedül. Május 20tól Június végéig van vizsgaidőszak. Mit ajánlotok hogyan készüljek?

Figyelt kérdés
Matek 2-m, Marketingem, Számvitel 2-m, Mikroökonómiám és egy egyéb közgázos tárgyam van. Órákra nem jártam be. Jegyzeteket most szereztem. Ti hogyan osztanátok be az időt és szerintetek nulláról a 2-es szintre ezekből a tárgyakból mennyit kéne tanulni? Minden javaslat, ötlet érdekel! Sziasztok!
2010. máj. 12. 23:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Na egy fősulis, aki jobban tette vna ha szakmát választ inkább...
2010. máj. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ezzel én is így vagyok, nekem is ilyen óráim vannak. Én tanultam, de ezen a helyen az oktatás egy rakás fo.s. Megnéztem a tételeket, és kb nem is vettünk ilyeneket. Szóval én google-zom. Majd meglátjuk...:/
2010. máj. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Kedves Kérdező!


Minek jársz Te arra a főiskolára?

Süt rólad, hogy egyáltalán nem érdekel.

Az órákra nem jársz be, jegyzeted nincs, és tanulni sem tanulsz.

Komolyan érdekel, nem bántásként kérdezem:).


Mi értelme?


Plusz ugye a kettes a célod, véletlenül sem az, hogy valamit megtanulj.

2010. máj. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi az eddigi válaszaitokat!


Egy tárgy érdekel és arra be is járok. Ez a számvitel. Ennek az egynek (és az angolnak) látom értelmét, amit a való életben is lehet majd használni. Amúgy a többi óra meg olyan, hogy a tanár felolvassa a jegyzetét, ami a neten is fent van. Ennek nem látom túlzott értelmét. Azokat csak be kell majd magolni.


A diploma miatt kell -az is csak magamért, mert általános és középsuliba éltanuló voltam, csak azóta rájöttem, hogy nincs sok értelme, csak az a baj, hogy azóta átestem a ló másik oldalára-.

2010. máj. 13. 00:30
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem mondjuk elkezdhetnél tanulni. Nekem tiszta hawaii lesz az egész. 11 vizsga, mindegyik előtt egyszer-kétszer átolvasom a jegyzetem és kész. Ennyit ér, ha valaki félév közben is tanul. 3 hét alatt röhögve megleszek, mint ahogy eddig is.
2010. máj. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igazat adok Nektek!


Tudom, hogy hülye vagyok. Régen nekem is ennyi volt, hogy a nagyobb számonkérések, vizsgák, dolgozatok előtt csak párszor átfutottam azt ennyi.

2010. máj. 13. 00:35
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, nálunk is egy csomó tanár ezt csinálja, hogy felolvassa az olyan jegyzeteket, amik fent vannak. A csúcs az volt amikor a wikipédiáról kinyomtatta és azt olvasta fel. De nálunk be kell járni, mert elég szemetek, bár sok értelmét én sem látom. Szóval kezdj el holnaptól tanulni.:D A fontosabb részeket emeld ki, azokat olvasd el még egyszer és menni fog, ha csak a kettes a cél.
2010. máj. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor inkább azt kérdezem, hogy hogyan szokjak vissza a normális kerékvágásba -vagyis, hogy tanuljak rendszeresen- és, hogy most normálisan felkészüljek a vizsgákra? Tanács? :) Régen ezt nagyon jól tudtam, de most...
2010. máj. 13. 01:08
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

megtanulni esélytelen

kérj előző vizsgasorokat,ami irásbeli,lődd ki...


ami szóbeli,arrol tudd meg hogy van-e felkészülési idő,akkor csak nagyjából kell tudnod,és szemrebbenél nélkül tudd mondani


én most államvizsgázok juni elején...igy visszagondolva talán 5-6 tárgyam volt aminek volt értelme...és műszakis vagyok...

2010. máj. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Nem tudom hanyadéves vagy, én harmadéves és tapasztalatból tudom, hogy a legtöbb tárgyből fel lehet készülni 3-4 nap alatt. (Bár nekem inkább pszichológiai és szociológiai tárgyaim vannak)

De a legtöbb fősulis úgy csinálja mint te, és mégis átmegy a többség. A lényeg, hogy vizsga előtt pár nappal tanulj intenzívebben. Vagy csinálj jó puskát.

2010. máj. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!