Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy MK ULTRA...

Lehetséges, hogy MK ULTRA technikát használnak a kormányok, hogy rávegyenek arra, hogy #otthonmaradj?

Figyelt kérdés

Ismert, hogy a nácik által elkezdett elmebefolyásoló prectet a háború után az amerikaiak folytatták. Ezért lett pl K betű a project nevébe a német kontrollból, nem pedig c ahogyan az angol írja.


Az MK ULTRA egy titkos elmebeprogramozó, gondolatolvasó és gondolat elültetését megvalósító kormányzati program volt, amit később valószínűleg folytattak. Viszont innentől már titkosak. Bagdad amerikai ostroma előtt is bevezettek ilyen ultramodern technológiát, melynek segítségével elektromágneses vezérléssel félelmet és különböző érzelmeket tudnak kiváltani embereken.


Az irakkiak egyöntetűen elmondták, hogy az amerikai ostrom előtti napokban hirtelen, megmagyarázhatatlan halálfélelmet, szorongást és különböző depresszív érzelmeket éreztek, pedig erre semmi okuk sem volt. Mindenki a gyerekektől kezdve a nyugdíjasokig. Utólag az amcsi hadsereg elismerte, hogy ilyen technikát használt.


Manapság én is azt érzem, hogy nagyon nyomott a hangulatom. SOk barátom számol be erről. Nincs kedvük kimozdulni, csak maradnának otthon, pedig általában ilyenkor sorra kirándulunk ebben az időszakban. Magam is minden nap szoktam sétálni, most pedig csak itthon tankoznék a számítógépen. Semmi kedvem sincs kimenni, pedig nem vagyunk veszélyeztettek a vírustól mégis így érezzük.


Lehetséges, hogy az európai kormányok, így Orbánék is MK ULTRA technikát használnak most rajtunk? [link]


2020. ápr. 23. 17:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"...Irakban megmagyarázhatatlan halálfélelmet, szorongást és különböző depresszív érzelmeket éreztek, pedig erre semmi okuk sem volt."


arról az Irakról beszélünk ami már tizen akárhány éve ostrom alatt volt?


Egyébként értem miről írsz, ha létezik is a technikai tudás, biztos tagadni fogják.

2020. máj. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Annyira titkosak hogy ezt ide leírhattad.
2020. jún. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Tuti. Kb 1000 százalék. A hatalomnak az az érdeke, hogy irányitsa a népet. Audiopszichózisról hallottál már? Az is működik. Neten le is lehet tölteni hangokat, csak normális füles vagy hangcucc kell, hogy hasson. Ugyanaz mint a horror filmek zenéi. A hangok is érzelmeket generálnak. Viszont olvastam, hogy ezt tesztelték is, valami tüntetésen. Kitettek két hangfalat, elkezdték sugározni a hangot, egy idő után mindenki rosszul lett, volt aki hányt is és hazamentek. De rengeted ilyen van.
2020. jún. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

nem MK ULTRA technikát, hanem 50-500 000 bírságot és 167 400 forint minimálbért használnak a kormányok, hogy rávegyenek arra, hogy #otthonmaradj.


bizonyítékkpé én kijártam gyomorideg nélkül 20 után mikor éjszakáztam, délutánosban meg 22-kor sétáltam haza.

Következtetésképp, ha van egy normális tintával kinyomtatott igazolásod, egy a4-es lapon akkor nem hat rád az MK ULTRA technika...


"A hatalomnak az az érdeke, hogy irányítsa a népet."

A népnek meg az, hogy irányítsák.

Erről szól a történelem, még Jézus is csinálta ez nem valami ördögi praktika.

Hatalmat gyakorolt? Óóó, de még milyet?

Irányította/vezette a tanítványait és követőit? még szép.

És nekik mi kellet? egy alak, egy kéz, egy hang, egy erő mi mögé/mellé állhatnak.

Az állítás jó és igaz, de azon nyer vagy bukik a "hatalom" amivel megtölti azt. A jó és rossz irányelvek teszik jóvá vagy rosszá a hatalmat. S nem feltétlen csak az aktuálisan kiválasztott fejesek a ludasok hanem az őket követő nép is szintúgy.


én azt olvastam hogy bezártak minden gyorséttermet a tüntető övezet körzetében. És szépen mindenki hazament enni.

2021. ápr. 26. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szívesen ennék egy jó lángost.
2021. ápr. 27. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!