Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy MK ULTRA...

Lehetséges, hogy MK ULTRA technikát használnak a kormányok, hogy rávegyenek arra, hogy #otthonmaradj?

Figyelt kérdés

Ismert, hogy a nácik által elkezdett elmebefolyásoló prectet a háború után az amerikaiak folytatták. Ezért lett pl K betű a project nevébe a német kontrollból, nem pedig c ahogyan az angol írja.


Az MK ULTRA egy titkos elmebeprogramozó, gondolatolvasó és gondolat elültetését megvalósító kormányzati program volt, amit később valószínűleg folytattak. Viszont innentől már titkosak. Bagdad amerikai ostroma előtt is bevezettek ilyen ultramodern technológiát, melynek segítségével elektromágneses vezérléssel félelmet és különböző érzelmeket tudnak kiváltani embereken.


Az irakkiak egyöntetűen elmondták, hogy az amerikai ostrom előtti napokban hirtelen, megmagyarázhatatlan halálfélelmet, szorongást és különböző depresszív érzelmeket éreztek, pedig erre semmi okuk sem volt. Mindenki a gyerekektől kezdve a nyugdíjasokig. Utólag az amcsi hadsereg elismerte, hogy ilyen technikát használt.


Manapság én is azt érzem, hogy nagyon nyomott a hangulatom. SOk barátom számol be erről. Nincs kedvük kimozdulni, csak maradnának otthon, pedig általában ilyenkor sorra kirándulunk ebben az időszakban. Magam is minden nap szoktam sétálni, most pedig csak itthon tankoznék a számítógépen. Semmi kedvem sincs kimenni, pedig nem vagyunk veszélyeztettek a vírustól mégis így érezzük.


Lehetséges, hogy az európai kormányok, így Orbánék is MK ULTRA technikát használnak most rajtunk? [link]


2020. ápr. 23. 17:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%

Nagyon szép tündérmese de ez egy nagy hülyeség.

Nagyon sok oka lehet hogy miért vagytok nyomottak és miért maradnátok otthon. Gondolj csak arra például hogy az időjárás mostanság elég sokat ingadozik és ez sok embernek a szervezetét megviseli. A másik meg hogy természetes hogy ilyen helyzetben mint ami most van a világ nem akarsz kimenni sehova, minden macerás és még akár veszélyes is lehet. Ha más nem, a tudatalattidban biztos van egy kis félsz emiatt.

Meg még az is lehet hogy mivel mindenki otthon van hozzászoktatok a punnyadáshoz és nehezebben megy a tevékenykedés. Én a héten mentem munkába 3 hét után és baromira elszoktam attól hogy kimozduljak és semmi kedvem nincs is hozzá.

Nincs olyan hogy az embereket beprogramozzák meg kontrollálják az elméd. Ez mese

2020. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Hát pedig van utolsó!

Csak nem úgy, hogy megnyomnak egy gombot és kész is.

Viszont mi emberek olyanok vagyunk mint a bírkák.

Ha egy szobában 10 emberből 8 egy határozott irányú körben sétálgat, a matadék is ezt fogja tenni.

De csinálták már ezt a tesztet felállással sípszóra stb stb.

Szóval ha mindenhonnan az jön inputban, higy "meghalszhanemmaradszotthon" akkor előbb-utóbb el is hiszed.

Hisz van egy normatív értékrendszerünk,nekünk embereknek.

Lehet befolyásolni, manipulálni, sőt tettekre kényszeríteni embereket.

Gondold csak végig mekkora pánikot váltott ki egy ilyen kis nyanvadt vírus?

Még a tinédzserek is maszkot huztak némelyik...

Minek hatására?

2020. ápr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
A hülyeség a fénynél is jobban terjed...
2020. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%

Hát ha te elkezdesz körben mászkálni egy szobában csak azért mert másik ember is csinálja ott bajok vannak.


Nem vesz rá senkit semmire a kormány hidd el. Ez a mostani vírus egy nem kis dolog és nem véletlenül hozzák meg a döntéseket amiket meghoznak. De senkit nem irányítanak. Eddig az volt hogy vagy elmondták hogy mit hogy érdemes csinálni ha véfekezni akarunk a vírus ellen, vagy az hogy rendelkezést hoztak (pl. kijárási tilalom), de az meg konkrétan megmondja hogy mit lehet és mit nem (pl. hogy a boltok 3-ig lehetnek nyitva. csak)


Persze mindenki azért tud a vírusról meg sokan azért félnek tőle mert a média folyton nyomatja hogy mi a helyzet vele, de nekik ez a dolguk hogy tudasság velünk.


Szóval fogalmam sincs hogy látsz bele ebbe az egészbe agykontrollt meg egyéb baromságot mert köze nincs hozzá

2020. ápr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Az is lehet, hogy egy kormányok-feletti hatalom kísérletezik a Földön és ők használnak különböző MK-Ultra technikákat a kísérleteikhez.


Jelenleg például folyhat egy kísérlet, amiben a társadalmakat és bennük az egyéneket tesztelik. Mennyire befolyásolhatók közösségi-, internetes- és technológiai elvű platformok által.


Ilyen esetben a hozzászólások nagy számát írhatják például befolyásoló chatbotok.

2020. ápr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%
#5 iigen így van, sőt még a földön kívülieket is figyelik és irányítják akik meg a kormányt kontrollálják akik meg a népet akik meg a kiskutyákat akik meg a macskákat akik meg az egereket...... A hülyeségnek is van határa aért :D
2020. ápr. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nah 4es látod a saját hozzászólásodban le is írtad amit az enyémben tagadtál.

XD

"Ez a vírus nem kis dolog."

"Nem véletlen hozzák meg a döntéseket"

Látod látod, kettőnk közül ki is a manipulálhatóbb?

Csak mert valaki valamit mond, legyen az a kormány még egyáltalán nem biztos, hogy igaz is.

Az sem biztos, hogy én igazat mondok...

De nagyon egyszerűen definiálom neked a valós életből.

A lidl vágod ahol liszt meg élesztő van, nah szóval van egy parkolója nálunk.

Van egy sarok ami mindíg üres mert senki sosem állt oda.

Elkezdtem ott parkolni mert király hely amúgy.

És lám, ahogy látják emberek, hogy oda állok már állnak is be mellém...

Pedig előtte éveken keresztül üres volt.

Csak az az egy sarok kb 15helyes. Éveken keresztül semelyik időpontban sosem láttam ott 1 autót állni sosem.

Nem tudom miért talán mert fal mellett van vagy mert félnek, hogy ott landolnak az ufók...

2020. ápr. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Azért vagyok manipulálhatóbb mert nem veszek félválról valamit? Gondolkozz már szerinted mégis miért akarna arra rávenni a kormány hogy mindenki maradjon otthon? Sőt az egész világnak a kormánya erre buzdítja az embereket. Szerinted nekik mi hasznuk van abból ha a gazdaság a béka segge alatt van és az ország fele otthon ül és nem dolgozik? Ez nem manipuláció, csak szimplán meg akarák akadályozni hogy napi 600-800 halott legyen a vírus miatt ugyan úgy mint olaszországban.

Szerintem keress fel egy pszichológust mert brutális paranoiád van

2020. ápr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Most megint olyan tanácsot adsz nekem, hogy mással mondassam meg mi a jó nekem...

A kormányoknak nem jó viszont rossznak sem rossz.

Gondolod, hogy kevesebb lesz a pénz az országban ettől az egésztől?

De nem csak a kormányok léteznek.

Mind1 nem akarok vitatkozni erről...

De gondolod, hogy a maszk meg a gumikesztyű megállít egy vírust?

Őszintén.

Én sem veszem félválról.

Hanem egyenesen rá kakilok erre a nagy korona témára.

És tudod miért?

Mert fiatal, erős, egészséges ember vagyok.

Nem vagyok hajlandó egy kis köhincéléstől félni.

Ez nem paranoia, az a paranoia ha valaki már a teraszra sem mer kimenni.

Meg ha valaki egyedül ül az autójában és maszkot meg gumikesztyűt húz.

Az a paranoia vagy hipochonder vagy nem is tudom minek nevezzem az ilyen embereket.

És mondhatsz nekem akármit ez előtt ilyesmit nem láttam sehol!!!!

Szóval igenis hatással van a média az emberek gondolataira.

2020. ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Lehet hogy te leszarod a vírust mert fiatal vagy és jó eséllyen csak átmegy rajtad, de pont az ilyenek miatt mint te vagy, terjed gyorsabban a vírus. Olaszországban is mindenki leszarta aztán láthatod mi lett a vége.

Az egy dolog hogy neked semmi bajod nem lesz tőle de ha átadod valakinek aki tegyük fel egy idősek otthonában dolgozik és ott sorra hal meg a sok gyenge idős akkor már nem annyira mindegy hogy szarsz-e a dologra.

Persze nem tökéletes megoldás a szájmaszk és gumikesztyű de ha már minimálisan segít akkor is megéri.

Igen voltak ennél nagyobb járványok is mint pl. spanyol nátha de ennyi erővel ha csak az ujjad törik el és nem a gerinced akkor leszarod mert nem olyan nagy dolog a másikhoz képest?


Mégis hogy ne lenne rossz a kormánynak ez az egész helyzet? Nincs turisztika, sok a munkanélküli, csomó pénzt kell beleölniük az óvintézkedésbekbe stb.


Kicsit gondolkodhatnál logikusabban ennél ha már (feltételezem) felnőtt ember vagy

2020. ápr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!