Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kiléphettem a testemből?

Kiléphettem a testemből?

Figyelt kérdés

Kiskoromtól fogva nyitott vagyok a természetfeletti dolgokra. Volt már dolgom démonnal, szellemekkel, és kettő tapasztalásom is volt, amit mindjárt ki is fejtek.

Az egyik pár évvel ezelőtt történt. Lázas voltam, és nagyon beteg. Egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy kívülről nézem magam, át tudtam menni a szálloda folyosójára, és kerestem egy olyan pontot, amit ha felébredek igazolást nyer a számomra. Láttam, hogy a kávégép mellett ki van borulva a kávé és felcsapott a kuka oldalára. Megnéztem később fizikailag is, hogy úgy van-e még, és pontosan úgy volt ahogy láttam.

A másik tapasztalásom az picit másképp történt. Meditáltam és belealudtam picit, majd úgy éreztem egyszer csak, hogy elkezd bennem pattogni valami a szívem és a tüdőm oldalánál, mintha valami ping-pong labda lenne, majd egy szürkés ködös "semmiségben" találtam magam, ahol egy fekete (nem bőrszínre, fizikailag fekete) alak odajött, az arcát nem láttam, de annyit mondott, hogy "Üdv a valóságban!". Én azonnal éreztem, hogy valami erősen visszahúz és visszatértem a testembe. Még negyed óráig éreztem, hogy valami "ugrál" bennem, a lábaimat nem is bírtam mozgatni csak pár perc elteltével.

Megkérek mindenkit, hogy csak komoly válaszok érkezzenek.

Köszönöm!



2020. máj. 27. 19:49
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Visszatérthetünk az eredeti témához? A szimuláció az szerintem nem helytálló, inkább egész egyszerűen csak egy teljesen más térben mozog a tudatalattink, hiszen a világunk kis részét érzékeljük jelenleg. Miért hihetjük, hogy nem tapasztalhatunk többet belőle?
2020. jún. 1. 16:34
 22/29 anonim ***** válasza:

Pontosan hogy képzeled?

Mi van még a világban, pár centire tőled, amit még nem tapasztaltál meg - de álmodban képes vagy rá?

2020. jún. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Kérlek, írd le, hogy mit szeretnél hallani:

- az igazságot, ami lehet hiányos és földhözragadt,

- egy izgalmas történetet, ami úgy néz ki, mintha igaz lenne?

2020. jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, itt hiába kérdezel bármit ezo kategoriában, a válaszadók 95%-a szkeptikus.
2020. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Én is bármit kérdezek ilyen téren csak mondják a hülyeségeket :D
2020. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Őszintén nem érdekel, a szkeptikusokat meg a trollokat ignorálom, de érkeztek értelmes válaszokat, így teljesen megérte megkérdezni. :)
2020. jún. 1. 21:01
 27/29 anonim ***** válasza:

Tudod, a szkeptikus nem azt jelenti, hogy tagad mindent.

Lehet, hogy őt is érdemes kérdezni.

Kérdező, mit válaszolsz a #23-ra?

2020. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

27: az olyan válaszokra, amely nem kifejezetten "beleállás", hanem értelmes válasz, arra reagálok.

A kérdés nem az volt, hogy te hülyeségnek gondolod-e, hanem érdekelt hozzáértők véleménye.

Ezzel választ adtam a fentire is. 😊

2020. jún. 1. 21:06
 29/29 anonim ***** válasza:

Jó, akkor a következőknek nézz utána:

az agyadban van egy olyan memória, amelyik a tested jellemzőit tárolja (nagy vonalakban). Tehát azt, hogy van 2 lábad, két karod, ezek hogyan csatlakoznak, hogyan mozognak, ugyanez a fejeddel, stb. Milyen a bőröd, hogyan nézel ki, milyen az arcod, stb.

Ezt pl. arra használod, hogy ha valamit el akarsz érni, akkor az agyad ki tudja számítani, hogy képes vagy rá az adott helyen, vagy pedig lépned kell, nyújtózkodni, stb. Vagy átférsz-e valahol. Ugyanígy a súlyod is nyilvántartod, hogy ráléphetsz-e valamire. És ezért ismered fel magad rajzon vagy a tükörben is.


Mindez jól működik, ha ébren vagy és egészséges.

Azonban álomban, vagy pedig különleges tudatállapotban előfordulhat olyan, hogy ez a memória szétkapcsol, és az agyad más részéhez kapcsolódik. Akkor pedig - mivel ez egy embert ábrázol - úgy fogod érzékelni, hogy egy embert látsz. Ilyenkor nem ismered fel, hogy rólad van szó, mert ilyenkor 𝐍𝐈𝐍𝐂𝐒𝐄𝐍 meg az énképed (másra használod éppen!) - és ezért úgy érzed, hogy egy idegen embert látsz.

Az ilyen érzékelések nagy része erről szól.

2020. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!