Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Belehet lépni emberek álmaiba?

Belehet lépni emberek álmaiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azon gondolkodtam hogy vajon be lehet-e lépni más emberek álmaiba? Tudok tudatosan álmodni már egész jól és olvastam a témával kapcsolatban egy könyvet (Charlie Morley - Éber álmodás) és ott leírta a szerző hogy találkozott olyan buddhista szerzetessel aki úgymond 'álomutazó' volt, és betudott lépni emberek álmaiba. Az is levan írva a könyvben hogy sokan olyan dolgokra használják a tudatos álmodást mint pl repülés, szex stb de vannak mélyebb szintek ahol úgymond feltehetsz kérdéseket, pl hogy csináljam ezt vagy azt, vagy tapasztaltabb tudatos álmodóként találhatsz 'varázsdobozt' amiben lehetnek pl dalszövegek, festmények amiket még nem csináltak meg stb és ezeket a szerző úgy írta le hogy látott az égen egy rést és belerepült így kérdezhetett stb de ezek a részek nekem elég furák.. mit gondoltok erről? És egy ilyen 'repülés' nél ha azt kérjük hogy léphessünk be mások álmaiba az lehetséges? A könyv szerintem egész jó mivel én ebből tanultam meg tudatosan álmodni egész rövid idő alatt és egy csomó jó dolog van benne de ezek a részek kicsit hihetetlennek tűnnek... minden esetre én próbálkozok mostantól aztán majd leírom a tapasztalataim, hátha sikerült.

2020. máj. 28. 22:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha a párod is gyakorlott álmodó akkor meg lehet tanulni.

úgy hogy éveket gyakoroltok.

Szóval lehet repülve szexelni, igen.

2020. máj. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Kedves" hatoska!


"Ha abszurdnak tartod és nem hiszed az egészet, akkor lapozz tovább és ne itt idétlenkedj a másik lepontozásával. A tudomány kategóriában nem mered osztani észt, mi?!"


Nem tudom, mi okozott akkora frusztrációt a napodban, hogy csak névtelenül, személyeskedve és bunkó stílusban tudtad levezetni, de remélem, megoldódott.

Sok mindent nem lehet reagálni sajnos arra, amit tizen-másodperc alatt, a kommentem alapos végigolvasása és értelmezése nélkül ideböktél. Nem, nem azt írtam, hogy a TÁ lenne abszurd, hanem a jelzett technika/módszer. Nem állítást fogalmaztam meg, hogy abszurd - ezosokkal ellentétben én nem teszek ellentmondást nem tűrő kijelentéseket -, hanem a véleményem fogalmaztam meg a tisztességesen kifejtett válaszom után. Engedd meg tehát, hogy a szabad véleménynyilvánításhoz való jogomat gyakoroljam, anélkül, hogy te itt próbálnál elkussoltatni.


És áruld el nekem, de ragyogó lángelme, kit-mit "pontozgatok" én le, ha konkrétan egy, azaz 1(!) válasz volt előttem? Ne hidd már, hogy nekem nincs jobb dolgom, mint a gyakorin csüngeni.


Azért a stílusból vegyél vissza, ha szeretnéd, hogy bárhol is komolyan vegyenek.

2020. máj. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Neked kéne visszavenni az eltúlzott, okoskodó stílusodból utolsó. Minek jössz ide kijelenteni azt amit mindenki tud? Kaptál egy ócska diplomát és mindenkinél okosabb vagy igaz?


Már megint ugyanaz a szöveg:

A tudomány nem ismeri el a létezését. Tényleg?

A tudományod pár száz éve azt állította hogy a föld lapos.

Nem ismerték el az atomok létezését mert nem tudtak róla stb.

Érdekes módon mindig csak a jól vizsgálható dolgokkal foglalkoznak. A többi nem létezik és kész. Olyan nincs hogy egy tudós tévedik, mert annyira okos. Bölcsész diplomával, nagy mennyiségű teljesen felesleges tudással.

A tudomány se ér semmit.


Ettől függetlenül nekem is az a véleményem hogy ez még az ezon belül is túlzás.

2020. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!