Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Melyik asztrológiai jegy a...

Melyik asztrológiai jegy a leg őrültebb, melyikkel kell vigyázni?

Figyelt kérdés
Horoszkóp

2020. máj. 30. 02:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Az örület egyenlő erővel van jelen mind a tízen két jegyben. De mindegyik jegy másféle örültségre hajlamos.
2020. máj. 30. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
A legbolondabb a nyilas szerintem
2020. máj. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%

Ikrek és Skorpió szerintem.

Zseniális idegelők :))

2020. máj. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az őrületet nem a játékos őrületre gondoltam, az oroszlán az ikrek is szívesen csinál magából bohócot ha épp olyanja van. Inkább a komolyabb, veszélyesebb fajtára gondoltam.
2020. máj. 30. 11:00
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
a burgonyabogár
2020. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%

Ja, értem.

Akkor viszont azt mondom hogy a legveszélyesebb a szűz jegy.

Folyton elégedetlen magával és másokkal is, és mindent megtesz azért, hogy az legyen amit ő akar, manipulál másokat, észrevétlenül, a háttérből mozgatja a szálakat, miközben mosolyog. Egy kígyó.

2020. máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is a szüz jegyüek a legkiszámíthatatlanabbak.
2020. máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%
A Rákok. Pusztító egy figurák általában. Kő kövön nem marad a kiállhatatlanságuktól sem párkapcsolat, sem család, sem barátok terén. Számukra csupán a bestiális ösztönlényűségük szent egyedül és a féktelen exhibicionizmus...
2020. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
#8 A rákokkal neked van az velükvaló összeférhetetlenséged miatt rossz tapasztalatod.
2020. máj. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

#9 Nyilvánvalóan mondjuk egy családot tönkretevő személy cselekedetei is az én hibáknak számítanak, vagy egy baráti társaságba tartozó, párkapcsolatban élő személy gátlástalan megkörnyékezése.

Ezen logika alapján az én hibám az is, ha sokadik alkalomra kialakul bennem egy negatív kép Irántuk. Véletlenül sem az, hogy érdekes módon a jegy szülöttei, akiket ismerek, nagy százalékban riherongyok.

Egyébként nagyon szubjektív a kérdés, miért bánt, ha nem vagyunk puszipajtások?

Én tiszteletben tartanám, bár nem is annyira érdekelne, amennyiben Te a Bikákkal, vagy akármelyik másik jeggyel zörrennél többször össze. Ezt nem lehet objektíven megközelíteni...

2020. máj. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!