Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Korona csakra leírásánál mit...

Korona csakra leírásánál mit jelent az asztrológiai hozzárendeléseknél, hogy. (többi lent)?

Figyelt kérdés

Szín: ibolyakék, de fehér és aranyszínű is lehet.


Szimbóluma: ezerszirmú lótuszvirág.


Alapelv: a tiszta lét.


Hozzárendelt testrész: a nagyagy.


Hozzárendelt mirigy: tobozmirigy (epiphizis).

A tobozmirigy funkciója nem egyértelműen tisztázott tudományosan. A legvalószínűbb, hogy az egész szervezetre hatással van. Ha ez a mirigy hibásan működik, idő előtti nemi érettség alakulhat ki.


Asztrológiai hozzárendelések:


Bak/Szaturnusz: belső látás, a fontos dolgokra való koncentrálás, az anyag isteni fénnyel való átitatása.

Halak/Neptunusz: a korlátok feloldása, odaadás, eggyé válás.



Na, engem ez érdekelne: "Halak/Neptunusz: a korlátok feloldása, odaadás, eggyé válás."



Mivel én halak jegyű vagyok és eléggé fogékony a spirituális dolgokra, természetfeletti lényekre, érdekelne, hogy mit jelent az utolsó mondat.


Köszönöm előre is a válaszokat!


22L



2013. jún. 6. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:
A Halak könnyen feloldja a korlátokat:könnyen transzba esik,,hajlamosak a különféle függőségekre,könnyen odaadod magad,stb.Ezek mind jó,mind rossz értelemben is értendők.1.sorban az érzelmeid irányítanak,nagyon érzékeny,ezért fordul a drogokhoz.Könnyen átlát azon a bizonyos fátylon.Sok mindent érzékelsz,amit mások nem.Értelmezd a mögöttes jelentést,és rájössz.
2013. jún. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!