Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent a 2084-es számsor/s...

Mit jelent a 2084-es számsor/szám?

Figyelt kérdés

Rendszeresen felkelek 3::30-3:55 között. Mivel ha rosszul érzem magam alvás elött egy régi telefonom vakujával világitok éjjel. A minap is ez történt. 3:50kor felkeltem és pont akkor merült a telefon 15% alá. Szóval kikapcsolt a vaku. Feloldottam a telefont, viszont az ahelyett,hogy a kezdőképernyőn lett volna a tárcsázásban volt, és magától irta be a 2084-es számot.


Amig használtam,akkor is volt hogy reggelre ez bele volt írva de mindig úgy voltam vele,lehet félre nyomtam valamit lefekvés elött s belépett.


De most h több hónap nem használat után magától beirta elkezdett érdekelni,vajon van-e valamilyen jelentése....



Előre is köszi annak,aki bármi tippel tud segiteni :)



2020. máj. 31. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
A google tökéletesen megtudja neked válaszolni, ha veszed a fáradtságot és beírod 🤷 Van egy csomó oldal erre.
2020. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Beirtam és az egyik oldal teljesen mást írt ezekre a számokra mint a másik. Egyik teljesen negatív jelentést másik nagyon pozitívat


Szóval sokra nem mentem vele.


De köszi a "segitséget" :D

2020. máj. 31. 22:02
 3/7 Quatermain ***** válasza:
100%
2084-ben megtudod.
2020. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ha a halálom időpontját mutatja, de tudnék rajta változtatni akkor szivesen megtudnám hamarabb is. 😅
2020. máj. 31. 22:33
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

Ha annál előbb meg akarsz halni, arra vannak lehetőségek:P


Amúgy ha a számokat kitörlöd, a helyükre beírod azt, hogy SORO, és hozzáadsz még egy S-t, akkor érdekes felfedezésre juthatsz, ami nem lehet véletlen.

2020. máj. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Semmi jelentése. Lehet félálmodban beletenyereltél a telefonodba vagy valami nem jó az érintőképernyővel. A számnak semmi jelentése, csak egy szám
2020. máj. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Halálod appja...Countdown

Bocsi...

2020. jún. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!