Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kb. tavaly december óta...

Kb. tavaly december óta különös morajt hallok. Nem a fejemben van, mert fehér zaj elnyomja és a tévé hangja is. Folyt. lentebb. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Az elején csak este és csak a lakásban, miután kikapcsoltam a tévét akkor hallottam. Mivel reptér közelében lakunk, azt hittem, hogy a repülőgép motorját hallom miközben álló helyzeten melegít. Aztán jött a karantén, repülők is leálltak és rájöttem, hogy ez nem onnan jön. Most már napközben is hallom és már kint a teraszon is. Mély, monoton hang, néha kis szünetekkel. Gondoltam fülproblémára, mert fülcsengésem is van, de azt megszoktam már, nem zavar, de ez elviselhetetlen. Próbáltam utánanézni neten, és találtam is hasonló témát:


[link]


[link]


[link]



2020. jún. 17. 11:29
A kérdező szavazást indított:
zaj
moraj
búgás
Vecsés
tinnitus
7 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy gyár a messzeségben, amiben van egy olyan gép, amelyik mély hangot ad ki és messze elhallatszik.
2020. jún. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy szomszédot,hogy ő hallja-e. Ha igen, akkor valós zaj, ha nem akkor csak te hallod.
2020. jún. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, kérdezd meg a családod tagjait ők hallják e? Vagy ahogy előttem javasolták szomszédot.
2020. jún. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, jó ötlet a szomszéd, megfogom kérdezni. Férjem nem segítség ebben, mivel ő nem hall rendesen, romlott a hallása, egyébként nem hallja.
2020. jún. 17. 12:42
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs gyár a közelben.
2020. jún. 17. 12:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Vedd fel a hangot! Akár videóként, akár hangfájlként, és rakd be ide a linket. Én is a repülőtér közelében lakom, bár nem túl közel,és semmi különöst nem hallottam. Ha a hang létezik, akkor nagyon halkan lehet majd hallani a felvételen és szoftverrel meg lehet vizsgálni (pl Audacity).
2020. jún. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az embereknek átlagosan 5%-a hallja aki elég szenzitív,ha a szomszédok sem hallják akkor benne vagy és nem irigyellek,mert az alacsony frekvencia után jön a magasabb és kimerítő.A linkeken ugyanaz a Taosi van ami egyértelműen géphang,te nem írtad mire hasonlít,földmorajlásra vagy előbbire,azt sem honnan hallod inkább fölötted vagy a talajból,mert ha én most megpróbálnám neked elmagyarázni,hogy valójában a kéregben és alatta milyen forgalom van ill. munkálatok zajlanak időnként talán el sem hinnéd..
2020. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Földkéreg elmozdulás és póluscsere van folyamatban,van aki hallja sőt érzékeli is morajlásként,recsegés-ropogásként,időnként kilengés,egyensúlyi zavarok ilyesmi..

A másik lehetőség a földalatti tevékenységek, OV-nek kész a bunkere,most a repterekkel köti össze -legalább tudjuk hol kell majd elkapni :D - szóval az sem lenne meglepő,nézd meg a Denverit hatalmas barlangrendszer van alatta,a belső földet meg sem említem..

A fülcsengés oka ha orvos nem találja akkor a földi változásokhoz való igazítás a magasabb frekvenciákra való behangolásod,ezt a spirituális világ "állításnak" nevezi,főleg a belső hallásra összpontosít ennek is utána nézhetsz..

2020. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
wetschesch mely részén lac?
2020. jún. 18. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!