Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezotérikus szempontból (a...

Ezotérikus szempontból (a jelenlegi dimenzióban vagy síkban) mely életkorok számítanak kritikus pontnak az egyén élete során és miért?

Figyelt kérdés
Szerinted hány éves vagyok?

2020. jún. 21. 23:01
A kérdező szavazást indított:
Jóval 10 alatt.
16 alatt vagy akörül.
25 alatt.
30 alatt.
35 alatt.
40 alatt.
45 alatt.
50 alatt.
50 felett.
Egyéb.
17 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: egyik sem.


Indoklás: ezoterikus szempontból semelyik pont sem számít kritikusnak. Az időben nem a "pontok", hanem a folyamatok döntőek. Nevezd vektormennyiségnek az egységnyi idő alatt megtörtént változást, vagy úgy, ahogy hiedelemrendszereddel összhangban van. Nem történik semmi életed 3650. és 3651. napja között. A kérésed ilyen szempontból pontatlan.


Tapasztalatom szerint spir. szempontból nincs olyan téma, "tantárgy", amit későbbi korban fel ne lehetne venni újra, és neki ne lehetne futni a sikeres vizsga letételének. Ezért tudnak a spiritualitással foglalkozó emberek akár kortalanok is lenni.


Ez alapján a kérdésed alapján nem tudnám megbecsülni, milyen idős vagy, kedves Kérdező. Az általad a gyakin adott válaszok között is nagy a szórás, szellemileg 13 és 18 között bárhol lehetsz.

2020. jún. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
A szavazás melyik kérdésedre vonatkozik? Arra, hogy hány éves vagy, vagy arra, hogy melyek a kritikus időpontok?
2020. jún. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

A szavazás rám :)

De a kérdés, hogy van-e olyan kor, amikor történik benned valami...

2020. jún. 22. 08:18
 4/26 anonim ***** válasza:

Így már érthető.

Szavaztam a korodra vonatkozóan.


A fő kérdésre sajnos a választ nem tudom.

Egy könyvben láttam egy táblázatot, amelyben fel voltak sorolva bizonyos időpontok, ha erre kíváncsi vagy, akkor jelezd és megadom a szerző nevét és a könyv címét.


Meddig tart a szavazás?

A szavazás végén el fogod árulni a valódi korodat?

2020. jún. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 aldiss ***** válasza:

Az első válaszolóval értek egyet, bár a karma asztrológia szerint bizonyos bolygók visszatérése felkavarhatja az állóvizet változásokat hozva.


Pl. a szaturnusz 29 éves keringési idejével 30 éves kor körül.

2020. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Ha összegyűl a 30 szavazat, akkor megmondom. Köszi a válaszokat!

Amúgy kedves #4, megírhatod a szerző és a könyv nevét, ha nem túl nagy fáradtság és nem kell sokat keresni...

2020. jún. 22. 22:04
 7/26 anonim ***** válasza:
Sajnos az első kérdésre nem tudom a választ.Ami a korodat illeti nem volt olyan opció hogy 100 alatti,így maradtam az egyébnél. :)
2020. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

#6. Shalila Sharamon, Bodo J. Baginski: Rejtett energiák a csakra-tan fényében.

42-45. oldalakon szereplő táblázatokban szerepel.

1998. 4. kiadás.


Nem gyorsan gyűlnek a szavazatok. Kiemelted a kérdést?

2020. jún. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Nem emeltem ki a kérdést, mert a célom, hogy sose derüljön ki.

De most kiemelem...

2020. jún. 24. 21:36
 10/26 anonim ***** válasza:

:)


Nagyon szívesen.

2020. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!