Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az értelme az életnek?...

Girlll3 kérdése:

Mi az értelme az életnek? Miért nem érzem élhetőnek a sajátomat?

Figyelt kérdés

2020. jún. 26. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Mert nincsenek céljaid.
2020. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is...vannak álmaid, hogy mit akarsz elérni az életedben? Hobbijaid? Barátaid?
2020. jún. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most már nincsenek
2020. jún. 26. 20:07
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

Lehetséges, hogy depressziós vagy. Én is így érzek néha, aztán "kisüt a nap" aztán minden rendben van.

Igaz a depis idòszak 2-3 hétig is eltart néha... az nagyon rossz.

Kívánom neked, hogy minnél hamarabb kisüssön a nap 😊

2020. jún. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pásztó ***** válasza:
62%

A mában élni, és elérni a céljaid! Ha nincsenek, legyenek! Kezdésnek kisebb célokat tűzz ki, amik könnyen elérhetőek, ez ad majd a kezdeti lendületed mellé pozitív megerősítéseket, meg a sikerélmények!


Küzdeni az árral, az én olvasatomban csak annyit jelent, hogy nem hagyni, hogy a mesterséges életkörülmények elhitessék velem, hogy hasztalan vagyok :)

2020. jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mik a problémáid? Hogyha leírod, talán könnyebb lesz rá megoldást találni. Sok dolog miatt érezheti ezt az ember.
2020. jún. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!