Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szellem lehetett ?

Lena7 kérdése:

Szellem lehetett ?

Figyelt kérdés

2 nappal ezelött este egyedül bent voltam a szobámban és hirtelen elkezdtem érezni, hogy olyan, mintha figyelnének, viszont elvetettem ezt a gondolatott, mert hülyeségnek találtam.


Aztán rá 2 percre elkezdtem érezni 1 nagyon erős füst szagot. Csukva volt az ablak, egy kisvárosban élek, és nálunk senki nem dohányzik, ezért megilyedtem, azt hittem, hogy valami ég. Körbe mentem a házban, kinéztem az udvaron, viszont sem a házban sem az udvarkn nem éreztem a füstszagot, viszont miután bementem a szobámba, megint előjött.


Kinyitottam az ablakot,hogy kimenjen ez a szag, de nem ment ki. A szobában pedig volt egy pont ami olyan "fura" volt, mint 1 elmosódott paca. Ezzel sem foglalkoztam különösebben, mert nem hiszek az ilyenekben, visszamentem az ágyamba és folytattam a sorozat nézést. Aztán egy kis idő után az a paca elkezdett jönni felém, viszont még mielött oda ért volna hozzám haza jött a tesóm (a bejárati ajtó becsukódott) és hirtelen a paca és a füstszag is eltünt. Ezt a történetet elmeséltem a tesómnak, de csak a füstös részét (nem akartam, hogy hülyének nézzen, és az is lehet, hogy csak képzelődtem, mivel kb éjfél lehetett, amikor ez a dolog történt), ő utánna nézett a dolgoknak és aztán másnap mutatott nelem egy olyan cikket, amiben az volt, hogy a füstszag az jelentheti azt is, hogy szellem van az szobánkban.



Ez lehetett szellem, vagy pedig csak beképzelem ?😂



#szellem #füstszag #Homályos paca
2020. júl. 3. 09:25
A kérdező szavazást indított:
Csak beképzelted
Lehet, hogy szellem volt
Hülyeség, szellemek nem léteznek
33 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Hallucináltál a sok sorozattól
2020. júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem fantasyt néztem ,de kitudja😂😂😂
2020. júl. 3. 12:53
 3/3 anonim válasza:

Este volt, lehet (tudtodon kívül fáradt voltál, és hallucináltál. Velem is volt már ilyesmi.

Lehet hogy TÉNYLEG SZELLEMET LÁTTÁL. Nagyon kicsi erre az esély.

2020. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!