Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Unsolved...

Mi a véleményetek az Unsolved mysteries c. netflix sorozatról?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=oZ4FrgGILM8


Főleg az első résszel kapcsolatban, engem az fogott meg a legjobban. Mégis hogyan tudott Rey Rivera úgy lezuhanni a tetőről? Nekiugrással sem tudott volna oda érkezni, olyan erővel csapódik be, hogy átszakítja a tetőt, de a mobilja és szemüvegje teljesen ép marad. És nincs nyoma annak, hogy bejutott a társasházba.

Akik látták a részt, azok szerint mi történt?



2020. júl. 4. 13:28
 1/7 anonim válasza:

Szia!

Megnéztem a trailer de sok nem derül ki az alapján 😅

Megirnad mirol szol? Gyilkosokat keresnek benne vagy ilyen paranormalis dolgok?

2020. júl. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Vegyesen van benne minden. Megoldatlan gyilkosságok, eltűnések és paranormális dolgok.


Ez a Rey Riverás haláleset is kicsit hajlik a paranormálisba, mert a "búcsúlevele", ami nem búcsúlevél szabadkőműves idézeteket tartalmaz, azt hiszem vagy hat oldalas és valami kódírás lehet.

Bár forgatókönyv író akart lenni, így lehet az egyik munkájával kapcsolatos írás.


De a halála is nagyon különös. Egy társasházról zuhan le, de nincs róla videofelvétel, ahogy a házban van. A testvére megpróbált feljutni úgy a tetőre, hogy csak besétál, de azonnal megállították. Szóval eleve rejtély, hogy hogyan tudott a tetőre feljutni, ráadásul úgy, hogy a házban senki sem látta, senki sem állította meg és felvétel sincs róla.

Aztán ott van az, hogy a zuhanást és becsapódást senki sem vette észre, 5-6 nappal később találják csak meg a testét, pedig lyukat üt a társasház egyik szobájának tetejébe.

A másik, hogy a lyuk nagyon távol van a társasház legtetejétől, nem tudják, hogy hogyan tudott pont oda zuhanni.

A mobilja és szemüvege pedig teljesen ép állapotban maradt meg mellette, miközben benne egy ép csont nem maradt.


A felesége szerint a halála előtti éjszakán megszólalt a riasztójuk, valaki megpróbált hozzájuk bejutni az ablakon. A rendőrség szerint csak mókusok voltak. Majd a rendőrt, aki gyilkosságként kezelte volna az ügyet áthelyezték máshova és öngyilkosságként könyvelték el az egészet.

2020. júl. 4. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennek mi köze az ezotériához ? Valami halivúdi 20.-ad rangú írócska kitalálta aztán csináltak belőle egy sorozatot, hogy fizessenek elő a netflixre
2020. júl. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

1-es vagyok, köszi a részletes leírást. Sajnos ezt a sorozatot nem láttam és előzetes alapján kicsit szenzációhajhásznak tűnik.

Nem ismersz esetleg valami sorozatot Netflixen vagy máshol ami ilyen gyilkosságos eseteket tár fel?

ID csatornát szoktam nézni, de csak ritkán látok olyat ami tetszik.

2020. júl. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3. Ez a tipikus esete annak, amikor ha hallgattál volna, akkor bölcs maradtál volna. IQ-light emberek pls ne írjanak.

Ez egy nagyon népszerű sorozatnak a feltámasztása, ami már a 80-as évektől futott. Hasonlóan népszerű, mint a the twilight zone és társaik, csak itt valós esetekkel foglalkoznak és a hozzátartozók, nyomozók és újságírók mesélnek az esetről.


4. Nekem nem tűnik szenzációhajhásznak, sőt figyel rá, hogy több szemszögből mutassa be az eseteket. Szerintem a második rész jó példa rá. Két nagyon ellentétes nézőpontból mesél, olyan embereket szólalt meg, akik rühellik a másikat és egymást vádolják a gyilkossággal.

Ez az eredeti:

[link]


Szerintem ilyen még:

The keepers

[link]

The confession killer

[link]

2020. júl. 4. 17:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a Rey Riveras sztori fura de annyira nem érintett meg.

A pali viszont aki az eltűnt fodrász nőnek a férje volt az NAGYON CREEPY. Csókolgatta a koponyát meg együtt aludt ölelkezve a hamvakkal, hogy a nő csak az övé és úgy alszanak mint anno majd ki is vette a hamvakat a dobozbol, hogy ez a zacskó a kilo porral itt Patrice a feleségem. WTF A hideg futkosott a hátamon attól az embertől...

2020. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, az az ember tényleg eléggé para. Valószínűleg még életében is megszállottja volt a nőnek.

De szerintem ha ő ölte volna meg, akkor nem hagyta volna az erdőben csak úgy a maradványait.

2020. júl. 4. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!