Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy zajlik egy családállítás?...

Hogy zajlik egy családállítás? Három férfi van egyszerre az életemben. Anyukám egy családállításon kiállított engem és a három férfit. Lehetséges, hogy az akkor tapasztalt viselkedésük és a kimutatott érzelmek fedik a valóságot?

Figyelt kérdés

2020. júl. 17. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy néz ki, hogy először beszélgetsz az állításvezetővel. Elmondod miért jöttél, mi az ami a hétköznapokban zavar stb. Attól függően, hogy egyéni vagy csoportos állításra mész kivalasztasz néhány személyt vagy bábút és megcsinaljak az állítást. Ezt követi az oldás.

Egyébként igen, az állítson(főleg, ha csoportos) az emberek felveszik az állító csaladtagajainak érzéseit is anélkül, hogy bármit tudjanak a háttérről.

2020. júl. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Anyukám egy családállításon kiállított engem és a három férfit." Nem tudom, ebbe hogy mehetett bele az állítás vezetője. Kérdezz rá a végzettségére. A családállítás nem arra van kitalálva, hogy jelen nem lévő harmadik személy számára valamifajta megoldást találjunk.


Ja, és édesanyádat megkérted arra, hogy helyetted legyen témavivő a te ügyedben?

2020. júl. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudtam róla, hogy engem fog kiállítani, minden az én beleegyezésemmel történt.
2020. júl. 18. 11:19
 4/4 anonim ***** válasza:

kettes vagyok


Mint többszöri családállítási témamvivő és segítő merem állítani, hogy egészen más az átélt élmény, ha az ember személyesen vesz részt rajta, mint ha valakit megkér arra, hogy helyettesítse. Az élményen kívül természetesen a hatás és a megértés is mélyebb.

2020. júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!