Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Spirituális hitrendszerű...

Spirituális hitrendszerű emberekhez, esetleg buddhistákhoz szól a kérdésem. Többi lent?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit már két éve nem tudok elfelejteni, de sokat csalódtam benne. Olvastam viszonylag sokat a manifesztációról, tudatos teremtésről, és arra jutottam, hogy csak rajtam múlik, hogy milyen a kapcsolatom Vele. Viszont ha vágyok valamire, de a vágy mögött negatív érzéseim vannak (szorongás, kétely, stb), akkor nem fogom tudni bevonzani. Szeretnék hinni benne, hogy sikerülhet, de sajnos nem tudok teljesen hinni benne, de nagyon szeretném. Viszont nem szeretnék többet csalódni. Hogyan köthetnék hozzá pozitív érzéseket, hogyan erősíthetném meg a hitemet?

2020. júl. 18. 12:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, te is nagyon elgondolkodtató dolgot írtál!



És akkor Neville Goddardnak az a kijelentése, miszerint “Mindenki te vagy”, illetve “Egy vagy mindenkivel”?

Szóval azt gondolja rólad, amit érzel, hogy gondol rólad...

2020. júl. 18. 18:46
 12/14 anonim ***** válasza:

Ő nem gondol semmit, a ti találkozásotok valószínű neki nem jelent semmi különöset. Ő olyan, amilyen, önmagát adja, önmagát mutatja.

Az, hogy ővele kapcsolatba kerültél, felfigyeltél rá, foglalkoztat, az a saját belső Éned, a lelked munkájának eredménye... Neked kell elgondolkodnod azon, milyennek látod őt, és megvizsgálni önmagadat, hogy milyen irányba szeretne a saját lelked vezetni téged, hogy haladni tudj előre a saját utadon.

2020. júl. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Először a fejedben és a lelki világodban tegyél rendet, ebben segít a joga és a meditáció.
2021. jan. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A buddhizmus nem "a manifesztációról, tudatos teremtésről" szól, hanem a buddhaságról, a dharámról és megannyi másról.


Nincs vonzás törvénye olyan értelemben, ahogy a new age-esek használják.


A vágy egy méreg, ami a megvilágosodás útjában áll. A ragaszkodás még nagyobb akadály a megvilágosodás elérésében. A Buddha erről számtalanszor beszélt.


https://www.youtube.com/watch?v=MhFd7Tw2Oxc&pp=ygUKw6lsZXRlb..

2023. máj. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!