Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Normális, ha barátnőm nagyapja...

Normális, ha barátnőm nagyapja halála előtt hallottam a hangját?

Figyelt kérdés
Soha nem találkoztam a nagyapjával, a hangját se hallottam.. mielőtt bekövetkezett a halála a kora miatt, hallottam a hangját miszerint "Vigyázz xyra" xy a barátnőm neve. Utána könyezve hallgatom, hogy mondja hogy elment közülük..

2020. júl. 22. 09:19
A kérdező szavazást indított:
Igen, normális
Nem, nem normális
20 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
De ha nem hallottad hangját hogyan tudodd hogy ő hangja volt? Egyébként részvétem
2020. júl. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan mély hangja volt, ebből következtettem.. de lehet beképzeltem, és köszönöm!
2020. júl. 22. 09:38
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Ne mondj le ilyen könnyen a dolgokról.

Te tényleg értetted amit mondott?

Szerinted ezt belehet csak úgy képzelni pont utána mondták, hogy elhunyt?

Az biztos, hogy van túlvilág. Többször is kértem és megmutatták már többször is magukat. A lényeg, hogy simán megtörténhetett. Természetesen nem normális mert nem túl gyakori az ilyen. De lehetséges.

2020. júl. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tényleg értettem, és szerintem lehetséges.
2020. júl. 22. 11:08
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Természetesen lehetséges.

De ez olyan dolog amire sosem lesz konkrét bizonyíték.

Ha egy ember bizonyítékot kap rá, hogy létezik ilyen akkor azt csak ő maga fogja biztosan tudni.

Ezt az átlag ember nem érti meg. :D

Nyitottnak kell rá lenni, hogy észrevedd.

2020. júl. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hol hallottad a hangját?

Nem értem

2020. júl. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
52%

Az "anonim" minden válaszában ellentmondások sora van. Nem ért a pszichológiához sem, kérem butasággal ne terhelje a kérdezőt.


PTSD-nek azaz posttraumás syndromának hívjuk, és idővel, ezt embere válogatja, fel lehet oldani, figyelem eltereléssel, és egyéb orvostechnikai azaz, konginitív therápiával. Forduljon szakemberhez, de előtte kérjen véleményt telefonon a háziorvosától.


Meg fog gyógyulni, /idő, és feldolgozás kérdése a léleknek.../ de a seb egyelőre fáj...tudom! Fogadja őszinte részvétem.

2020. júl. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!