Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallottatok már ilyenről? Mit...

Hallottatok már ilyenről? Mit gondoltok erről? Normális?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy van egy elgondolásom, hogy minden ami velünk történik részben a felfogásunkon is múlik... Szóval, minden nap aránylag mosolyogva megyek az emberek közé... Itthon lefekvés előtt este minden nap(pár kivétellel) elkezdek könnyezni... De ezt csak azért, mert így kompenzálom a napi boldogságot... Ha nem ért sérelem, akkor ezzel egyenlítem ki az érzelmi kilengésem... Mert gondolom ismerős az pár embernek, hogy olyan jó kedve van, hogy el kezd könnyezni... Talán láttatok már ilyet... Ez csinálom én is kb... A nap végén pár könnycseppet kicsavarok magamból, mit valami rituálé... Remélem lehet követni! Azt nem lehet csinálni, hogy mindig ugyanazért boldog valaki, mert egy idő után csökken az érzelmi értéke... Szóval kell a változatosság... Úgy mint az érzelmi hullámok... Egyszer fent, egyszer lent. A nap végére azért próbálom egyenesben tartani a dolgokat... Fura? Vicces? Mit gondoltok? Van hasonló?
2011. jan. 14. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
l e s z a r o m
2011. jan. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jól közelítesz a téma felé, de még nem az igazi, viszont örülök, hogy van aki ilyen témával foglalkozik, főleg ha lány vagy.

Én meg az vagyok aki mindezeket felfogja, de mégsem bír változtatni és nem tudok mosolyogni.. :D

2011. jan. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez egy kicsit túlbonyolítottnak tűnik, bocs!

Addig O.K., hogy pozitív szemlélettel kezded a napot, gondolom, a nap folyamán is megkeresed azokat a pillanatokat, aminek örülni tudsz - és "elkönyveled magadnak", mint egy kincset - ezt én is így szoktam!

Az már homályos, hogy miért kell - rituálé-szerűen kicsikarnod magadból pár könnycseppet? - A lényeg az, hogy a jó történésekre a nap végén jólesik mégegyszer visszagondolni, de kellő önismerettel azt is el lehet sorolni, ami nem volt jó:hogy tanulj belőle. Az már mindegy, hogy hullatsz-e könnyeket, vagy sem, a lényeg a lelki "rendrakásban" van!

2011. jan. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!