Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek az ilyen vallásos...

Hisztek az ilyen vallásos dolgokban?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok mint a biblia hitelessége, isten, menny, pokol, karma,csoda és hasonlók, ha még tudtok írhattok.

2020. júl. 22. 20:20
1 2 3
 21/28 JLCS ***** válasza:

És mi a kívánni való a Bibliában? Miért nem írsz egy javított változatot? Ha kérdéseket teszek fel-nem csak itt,hanem általános értelemben-előfordulhat,hogy a válasz nem tetszik,-mert már tudom mit szeretnék hallani-ezért egyszerűen hülyeségnek nyilvánítom. Ez a legegyszerűbb. Mi felelne meg a mi Mekibe menő pénzszámláló kb.8

százalékos hatásfokú agyunknak?

2020. júl. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Én egy szóval nem mondtam, hogy tudnék jobbat írni és nem is akarok senkit megsérteni. Én leírtam hogy nekem mi a véleményem és vártam, hogy mások is konkrétabban leírják és kifejtség, de látom sok embernek nem sikerült felfognia.......
2020. júl. 26. 19:35
 23/28 JLCS ***** válasza:
Ha kaptál csípős válaszokat,csak magad okold érte. A beírásaid alapján,inkább flegmatikus vagy,mint érdeklődő. Egyáltalán,a mai korban,azt kérdezni,hogy hiszed-e,ezt azt,vagy amazt elég elhibázott.Mikor napi szinten hülyítenek,a pofámba hazudnak,évtizedek óta,kicsik nagyok egyaránt.Az egyházak főleg. És még hinnem is kellene. És mi van akkor,ha a Bibliában törvények vannak leírva? Nem politikai,v jogi csűrcsavar,hanem kozmikus törvények? Hiszel pl.a gravitációban?vagy az energia-megmaradás törvényében? Pedig például a keleti fogalom a karma erről szól. Csak kissé mélyebben bele kell nyúlni,és figyelembe venni a nekünk nem tetsző dolgokat.A természet erői egyensúlyra törekednek,önkijavító,és önszabályzó rendszer a naprendszer is. A Bibliára lehet úgy is nézni,hogy ebből valamit szimbólumok formájában elmond. És a Bhagavad Gíta,vagy a Tao te King is. Ha a pokolról tudni akarsz valamit,Dantén és Vergíliuson kívül,nézd meg Európát 1944-ben. Mondjuk a Sonderkommandót. Gondolom hallottál róluk.Nem kell a másvilágra menni.
2020. júl. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

"A természet erői egyensúlyra törekednek"

Nem igaz, energiaminimumra törekednek.

2020. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 JLCS ***** válasza:
Ja,igaz. A Nirvána szó egyik jelentése: kialudt.
2020. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Miért ne flegmáznék a 12-es kommentelő után? Nyilván nem hagyom, hogy lenézzen valaki ismeretlenül mert egy ártatlan kérdést tettem ki és azt vártam, hogy mindenki leírja,hogy miben hisz és mi alapján.
2020. júl. 27. 20:55
 27/28 JLCS ***** válasza:
Éppenséggel 11.számú beirásod alapján tört ki az anonímus 12es.Mondjuk túl indulatos volt. Én is erre írtam az első válaszomat. Hogy miben hiszel,miben nem,a te dolgod. De ha kérdezel,és valaki beírja a gondolatait,mire te lakonikusan-kissé lekezelően- beírod röviden,hogy ezt nem hiszed,minden egyéb gondolat nélkül-elég dühítő. Akkor minek kérdezed? Vagy milyen választ vársz? Hogy ki hogyan nem hisz?
2020. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Persze megértem, de ez csak egy vélemény. Én sem esek neki annak aki hisz valamiben, csak kíváncsi vagyok, hogy miért.
2020. júl. 28. 07:09
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!