Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha hirtelen beállítanának...

Ha hirtelen beállítanának hozzád varázserővel bíró, emberi kinézetű lények, hogy szükség van rád, de tiéd a választás, hogy mész vagy sem, mennél (kb 10-15 perced lenne csomagolni). Ha mennél, miért, és miket vinnél magaddal?

Figyelt kérdés

Mondjuk, megjelennek előtted, és bár nem a világ sorsa múlik rajta, csak egy kláné, falué, egy emberé. Lehetőséged lenne egy másik, varázslattal átitatott világba menned, amiben nincs internet, nincsenek robotgépek, nem 21. század, nem olyan előrehaladott bizonyos dolgokban, és veszély is benne van a pakliban.


Maradnál itt, ebben a világban, vagy képes lennél családot és kutyát-macskát itt hagyni, minden szó nélkül, mert bár fontosak neked, az életed nem akarod ezen a bolygón leélni.


Miket vinnél és miért pont azokat? /mondanák, hogy ruhákat kapsz majd ott, így max akkor viszel, ha szeretnél/


2020. aug. 3. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

kötél (5m), balta, kés, kovakő

+feszítővas, és egy kémia, fizika könyv...

2020. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én vinnék magammal tüzet, hátha még ott nem fedezték fel
2020. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért a tűz ott is létezne, varázslattal vagy anélkül. :D
2020. aug. 3. 21:00
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én már eskü benne vagyok mindenbe.

A Földön túl nagy szükség úgysincs nincs rám. :D

2020. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*úgysincs rám
2020. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Egyetértek, én is mennék egyből. T-T

Szeretem apámat, a kutyáimat is, de... egyrészt kiskoromban se rajongtam itt, ezen a bolygón, ebben a világban élni, ez máig változatlan. Másrészt, reálisan nézve, apám idővel, előbb vagy utóbb meghal, és csak azért nem maradnék, mert mondjuk még nekem van hátra 7

2020. aug. 3. 21:12
 7/12 A kérdező kommentje:
*70 évem, neki 15, aztán a maradékot szenvedjem itt el, miközben lehetőségem volt másikra. Anyám ha tudná, támogatná, menjek az álmaim felé, a kutyáim közül az egyiket pedig sajnálnám, mert nagyon szeret engem, imád. Ezért, ha tudnák biztosítani, hogy neki nem lesz baja, őt vinném, de ha nem, akkor maradjon. Másik kutya pedig apámat isteníti, így bár szeret, nem törne össze.
2020. aug. 3. 21:13
 8/12 A kérdező kommentje:

Sőt, szülő szempontból ez kb elköltözésnek minősülne, ha tudná, hogy nincs bajom. xd


Ilyen soha nem fog megtörténni, de anno az alapötlet sorozatnézés közben átsuhant a fejemben, most meg megint eszembe jutott. Így hát, mert miért ne, kiírtam.

2020. aug. 3. 21:15
 9/12 anonim ***** válasza:

egy kérdés, mi is képesek lennénk rá? mármint a mágiára?

Am #1 vagyok

A + osoknál a feszítő bármire jó. a könyvekkel meg valamennyit feltudnék találni.

ha képtelenek lennénk a varászlatra, az alkímia és az itt tanultakkal egész szép karriert lehet befutni. villany, fegyver, technika akár benzin akár gőz.

Ha képes lennék a mágiára akkor édes mindegy, hogy mit viszek. Anyagmágiára mennék, műszaki lapokkal, letöltöm kinyomtatom és go.

2020. aug. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Valamennyire igen, képesek lennénk a mágiára, de mondjuk, hogy nem úgy, hogy Magnus Bane-ként vagy Merlinként bármit elővarázsolhatunk, amit csak szeretnénk. Mondjuk, hogy másféle varázserőnk van.
2020. aug. 4. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!