Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a bika nőkről?

Mit gondoltok a bika nőkről?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalaitok voltak velük, mit szerettek, mit utáltok bennük? kérnék kort, nemet, horoszkópot. köszi
2010. aug. 4. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is az vagyok :) Más Bika nőkkel általában jól kijövök, kedvesek.
2010. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én is bika vagyok. nem nagyon ismerek más bika nőket, de én szeretem magamban a kitartásomat, mások szeretik a türelmességemet, de utálják azt, hogy olyan makacs vagyok, mint egy öszvér :D meg néha hisztizek, bár ezt lehet, hogy minden kamaszlány csinálja.

17L

2010. aug. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Most nem jövök azzal, hogy egy napjegyen kívül sokkal több mindenből áll még egy bika nő is...:)

Én áprilisi bika vagyok és azt tapasztaltam, hogy a májusiak kicsit mások, valahogy hidegebbek, lazábbak nálam.

Ti tapasztaltatok különbséget?

2010. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó, tudom, hogy összetett ez a horoszkóposdi, és sok mindenen múlik, hogy ki, milyen. De nem akarom bonyolítani.

Én is áprilisi vagyok, májusi az egyik rokonom, ő sokkal közvetlenebb, dumálósabb, mint én. Mondjuk neki vízöntő az aszcendense, ami lazít a bikaságán (de mint mondtam, nem akarom bonyolítani...)

2010. aug. 8. 10:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy f*szság.:D Én is bika vagyok (nőnemű), és van egy szintén bika nő ismerősöm, aki gyakorlatilag az én tökéletes antitézisem. Mindketten áprilisban születtünk, egy hét különbség van a szülinapunk között. Tehát nem érdemes horoszkópra alapozni.
2011. máj. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!