Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a bika csillagje...

Mit gondoltok a bika csillagjegyű lányokról?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én Bika csillagjegyű lány vagyok, sokmindent gondolok magamról.
2011. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:Dpl.?
2011. febr. 8. 21:39
 3/13 anonim ***** válasza:

Volt egy évfolyamtársam bika lány. Hát vele nagyon jól összetudtam dolgozni. Egyedül képtelenség volt mindent lejegyzetelni előadásokon. Viszont ketten együtt mindent leírtunk. Annyira tudtuk egymásról, hogy hol tarthat a másik, hogy gyakran egymás füzetére sem néztünk és írtuk a következő dolgot amit a tanár mondott, miközben a másikunk ez előzőt írta még... Ebben profik voltunk!

Meg jó barátnő volt, sokat röhögtünk együtt!

(nyilas vagyok)

2011. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, Bika. Azt hiszi magáról, hogy ő mindenben tökéletes és, hogy magasabb az intelligenciája bárkinél. Művésznek képzeli magát, pedig nem valami jó benne. Önző, beképzelt buta liba
2011. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyik osztálytársam Bika és nagyon szeretem. Szerintem nem csak a horoszkópon múlik, hogy milyen, hanem az aszcendensen is. Már aki hisz benne... én nem tartozom közéjük
2011. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Bretso ***** válasza:
79%
Szerintem április 21. és május 20-a között születtek. Vaginájuk van és havonta véreznek, ilyenkor bikából sárkánnyá változnak. Általában a pasikhoz vonzódnak és a pénzhez, maguk sem tudják melyikhez inkább. A fejükön két szem, két fül, egy orr és egy száj található egyebek mellett. Két mellel is rendelkeznek, sőt ami még furcsább rajtuk, hogy két lábuk és két kezük van. Néha vidámak, néha nem. Remélem kielégítő volt.
2011. febr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
tökéletesen jól leírtad! gratula! :)
2011. febr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Sógornőm Bika.

Hisztis, sokszor beképzelt, akaratos, hangos és szinte mindent elér bármilyen eszközzel. Emellett maximalista, de amit nem szeret azt hangsúlyozza és nehezen teszi meg (csak ha nagyon muszáj) Szereti a zenét, a táncot, a divatot. Rengeteget foglalkozik magával, csinos, mosolygós. Őt vagy szeretni vagy utálni lehet, nincs középút :) Szereti a pénzt, az ékszereket, a családját, a saját dolgait. Nem tud spórolni, gyorsan meggondolja magát mindenben. Nem irigy viszont mások apró hibáját egyből észreveszi, a sajátját kevésbé :) Néha kétszínűen viselkedik, pletykál, kavar, de leginkább vállalja a véleményét.

2011. febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes válaszokat:)
2011. febr. 10. 09:37
 10/13 anonim ***** válasza:

előző.

mintha nem is lennének jó tulajdonságaink.. xD

2011. febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!