Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt paranormális jelenségetek?

Volt paranormális jelenségetek?

Figyelt kérdés
Ha igen irjátok le hogy, hogy volt.

2020. aug. 12. 01:42
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Volt, de szinte mindegyik az alváshoz (félálomhoz) kapcsolódik, így valószínűleg az álom és ébrenlét közti fázisok, alvásparalízisek voltak a legijesztőbbek. Éber állapotban eddig nagyon kevés igazán fura esemény történt. Egyszer tusolás közben úgy éreztem, mint ha visszarepültem volna az időben és 5-6 éves kisgyerek lennék. Nem igazán tudom megmagyarázni azt a feelinget, de nagyon erőteljes volt. Pár másodpercig tartott mindössze, aztán visszatértem a jelenbe. Olyan volt, mint egy flashback, de nem láttam (vagy hallottam) semmi furát, csak éreztem, azt viszont intenzíven.
2020. aug. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy ilyenre gondoltál-e de itt van egy:


Egyszer iskolás koromban mentem haza a suliból, de nagyon nehezek voltak a cuccaim, és anyukám munkahelye pont útba esett, ezért leraktam nála a tornazsákomat az irodaszéke mellé, hogy majd ő hozza nekem haza. Este mikor anya hazaért, kérdeztem hogy hozta-e a tornazsákomat, mert másnapra kell az iskolába, de ő azt mondta hogy a munkahelyén sehol nem találta a tornazsákomat, ezért nem hozta haza. Egy kicsit szomorú lettem, mert tudtam hogy így másnap le fog szidni a tanár. Aztán reggel mikor bementem az iskolába, az osztályteremben a szekrényemben volt a tornazsákom. Még mindig nem jöttem rá hogy ez tulajdonképpen hogy a fenébe történt, mert anyukám nem vihette be, mert csak gyerekeket engedtek be az osztálytermekbe, "biztonsági okokból".


Ennyi.

2020. aug. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 vagyok


Már majdnem elfelejtettem, hogy tegnap előtt is volt ilyen, miután elmentem aludni, az alvó módra állított laptopomon elindult egy videó. bár erre akár még lehetne is magyarázatot találni... De azért érdekes :D

2020. aug. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%

1987-ben történt. Szüleim elváltak apám alkoholizmusa miatt de egy házban éltünk. Én három hétre az akkori NDK-ba mehettem tanulmányi kirándulásra. Mikor elindultam apu jól volt ,bár előtte már sokszor kezelték alkohol és máj problémákkal, de indulásomkor semmi aggasztót ,különöset nem láttam rajta. Bács-Kiskun alsó harmadából kiutaztunk kelet-német országba. (nem kis távolság) A második héten a munkásszálló szobájában hülyéskedtünk beszélgettünk osztálytársaimmal mikor egyszer csak le kellett ülnöm. Valami át suhant rajtam, talán egy hűvösebb bizsergető érzés volt. Többen voltunk a szobában. Leültem és azt mondta : Most halt meg apám. egy pár másodperc múlva semmi nem volt az érzésből. Mikor haza jöttem anyum fogadott ,hogy apu meghalt. Vissza következtettem az időpontot és kb stimmelt.


Hát csak ennyi.

2020. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!