Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez miért van? (Paranormális...

Spiczmüller Levente kérdése:

Ez miért van? (Paranormális jelenségek)

Figyelt kérdés
17Éves vagyok egy átlagos srác. Soha nem néztem horrort maximum 1et vagy ketőt láttam mert mindig paráztam. Féléve kezdődött, a házunk két szobás +1fél szobás és ezen kívül van még az alap felszereltség (konyha mosdó stb) és amikor a két nagyszoba között haladok át olyankor elkap egy érzés, mint ha nem lennék egyedül. Egy olyan semmilyen érzés, se rossz, se jó. Csak szimplán olyan mint ha lenne ott valaki/valami. Illetve mint ahogy írtam fél éve kezdődött. Történt már ilyen jellegű dolog velem: nyáron kint voltunk egy közeli tóparton (egy bánya tó: Kistokaj) és amikor feljöttem a víz alól (kb a tó közepén voltam barátnőmmel, akkor egy arcot és egy mozdulatot láttam (Nem vagyok hülye, nem egy hal volt). És még 1 ami talán a legfontosabb az, hogy naggyon sokat álmodok olyan dolgokról amit sokszor magam se értek, megvannak az álmok és utánna 1-2héten belül történik valami amit az álommal össze függésbe tudok hozni és megértem mind a két dolgot. Ilyenkor úgy mond dezsavűm van (nem tudom, hogy kell leírni).Ezen túl volt 3alkalom amikor halott rokonnal álmodtam. Ennek utánna olvastam a neten és kb. értem is de nem teljesen tiszta. A kérdésem az lenne, hogy mit kéne tennem azért, hogy elmúljon ez az egész állapot? Érdemes lenne egy pszihológust felkeresni??

2015. nov. 29. 12:38
 1/1 anonim válasza:
Hát nem tudom az az érzés, hogy valaki figyel vagy nem vagy egyedül az sok embernek van. Ha ezek az álmok meg dolgok eldurvulnanak, fordulj szakemberhez
2015. nov. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!